mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

2017-06-10 o godz. 18:00:00

Scotland

logo gospodarzy

England

logo gości
Bilans dom: 1-1-0 2:1 Bilans wyjazd: 1-1-0 1:0
Forma: Z R P P R Forma: Z P R Z R
 
NAJWYŻSZE KURSY
1x2
5.70
unibet kursy
3.65
unibet kursy
1.74
unibet kursy
 

11/11/16 EMŚ Anglia 3 - 0 Szkocja
18/11/14 TOW Szkocja 1 - 3 Anglia
14/08/13 TOW Anglia 3 - 2 Szkocja

SZKOCJA - możliwa XI: Gordon - Robertson, Mulgrew, Martin, Tierney - Brown, Morrison - Snodgrass, Forrest, Armstrong - Griffiths.

ANGLIA - możliwa XI: Hart - Bertrand, Smalling, Cahill, Walker - Dier, Chamberlain - Sterling, Alli, Lallana - Kane.

Szkoci są jeszcze w grze o Mistrzostwa ale jeśli dziś przegrają, a Słowacy wygrają na Litwie, to ich strata do drugiej lokaty wynosić będzie 5 punktów, a to praktycznie będzie oznaczało koniec eliminacji. W przypadku tego meczu sam ten fakt nie jest za bardzo istotny. Szkoci grają z odwiecznym piłkarskim wrogiem i już sam ten fakt, będzie ich mobilizował do walki.

Goście do tego pojedynku przystępują ze sporą przewagą nad grupowymi rywalami i mogą rozegrać mecz bardzo spokojnie.

W meczach Eliminacji do Mistrzostw Świata, ciekawie zapowiada się wyspiarski pojedynek pomiędzy Szkocją, a Anglią. Gospodarze tego meczu są na czwartej pozycji w grupie F, ale ich strata do wicelidera (Słowacja), wynosi tylko 2 punkty. Goście są liderem grupy i mają 4 punkty przewagi nad rywalami i pewnie nikt już nie zdoła ich zdetronizować.

Anglicy już od jakiegoś czasu świetnie wypadają w eliminacjach do dużych imprez. Gorzej wygląda to na samych turniejach, jednak podczas spotkań eliminacyjnych praktycznie nie przegrywają. Ich obecny bilans to 4-1-0 8:0. 5 spotkań i 0 straconych bramek, co pokazuje jak skoncentrowani są w meczach reprezentacji.

Szkoci nie mają nic do stracenia. Nie są faworytem i w chwili obecnej nie mają nawet materiału ludzkiego porównywalnego chociażby z Walią. Szkocki futbol przeżywa kryzys i dotyka to też reprezentacje tego kraju. To jednak nie oznacza, że nie będą walczyć. Tym bardziej że podejmują Anglików na własnym terenie i na pewno nie zamierzają im oddawać punktów za darmo.

Bukmacherzy wyraźnie faworyzują gości. Kurs na ich zwycięstwo to okolice 1.70. W pierwszym meczu tych drużyn w ramach eliminacji, Lwy Albionu pewnie wygrały u siebie 3:0. Ich przewaga potencjału nie ulega żadnej dyskusji, pozostaje tylko kwestia koncentracji i motywacji. Gospodarze tego pojedynku raczej nie wygrają, a już remisy byłby dla nich sporym sukcesem.

Typ: (x)2 (<2.5)

 

Tekst lub jego fragment można publikować na swojej stronie internetowej tylko jeśli zostanie podane źródło w postaci linku do tekstu oryginalnego.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.