mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

2017-07-12 o godz. 20:00:00

Mariehamn (Fin)

logo gospodarzy

Legia (Pol)

logo gości
Bilans dom: - Bilans wyjazd: -
Forma: R R Z P Z Forma: R Z Z R Z
 
NAJWYŻSZE KURSY
1x2
7.75
comeon kursy
4.40
comeon kursy
1.50
betway kursy
 

Ostatnio drużyny nie grały ze sobą spotkań.

MARIEHAMN - możliwa XI: Vaikla – Freiberg, Lyyski, Kojola, Mäenpää, Span, Dafaa, Petrović, Sellin, Ekhalie, Kangaskolkka.

LEGIA - możliwa XI: Malarz – Jędrzejczyk, Pazdan, Dąbrowski, Hlousek, Kopczyński, Moulin, Guilherme, Hämäläinen, Nagy, Sanogo. Kontuzjowani Czerwiński, Kucharczyk, a pod znakiem zapytania jest występ Radovica.

Finowie zagrają bez presji jaka będzie ciążyć na faworycie, czyli warszawskiej Legii. Gospodarze mogą być za to lekko speszeni, przynajmniej na początku meczu, co warto by było wykorzystać. Doświadczenie wyniesione przez drużynę Magiery z poprzedniego sezonu, powinno dawać jego zespołowi spokój w rozgrywaniu tego meczu.

Legia Warszawa rozpoczyna batalię o Ligę Mistrzów od wyjazdowego pojedynku z mistrzem Finlandii IFK Mariehamn. Rywale są w pełni sezonu i po 17 rozegranych meczach zajmują w tabeli czwarte miejsce z 10 punktami straty do lidera. Obrona tytułu raczej im nie grozi, ale czeka ich przygoda w Lidze Mistrzów, a to zawsze okazja do pokazania się która podnosi motywację, przynajmniej u tych ambitniejszych zawodników.

Gospodarze są więc zespołem w pełni sezonu. Z kolei Legia zakończyła okres przygotowawczy i jak dotąd zagrała jeden mecz o stawkę. W spotkaniu o Super Puchar Polski przegrała u siebie w serii rzutów karnych z Arką Gdynia. Wynik dość słaby ale pokazujący mistrzowi Polski, że na każde kolejne zwycięstwo trzeba mocno pracować, bo z racji tytułu, punkty same nie będą wpadać.

Lagia ma swoje problemy kadrowe, które dość szeroko opisywane są w prasie. Mimo wszystko jest to zespół o lepszej jakości i ma już spore doświadczenie wyniesione z poprzedniej edycji Ligi Mistrzów. Może jeszcze nie rozgromią rywala, ale powinni przynajmniej skromnie go wypunktować.

Typ: (<2.5) (2)

 

Tekst lub jego fragment można publikować na swojej stronie internetowej tylko jeśli zostanie podane źródło w postaci linku do tekstu oryginalnego.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.