mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

2017-07-16 o godz. 15:30:00

Arka Gdynia

logo gospodarzy

Śląsk Wrocław

logo gości
Bilans dom: - Bilans wyjazd: -
Forma: R Forma:
 
NAJWYŻSZE KURSY
1x2
2.75
bet365 kursy
3.25
unibet kursy
2.75
bwin kursy
 

19/05/17 EKS Śląsk Wrocław 4 - 1 Arka Gdynia
18/12/16 EKS Śląsk Wrocław 0 - 2 Arka Gdynia
13/08/16 EKS Arka Gdynia 2 - 0 Śląsk Wrocław
21/03/12 PUP Śląsk Wrocław 3 - 1 Arka Gdynia

ARKA GDYNIA - możliwa XI: Steinbors – Warcholak, Marcjanik, Sobieraj, Zbozień – Marciniak, Kakoko – Piesio, Marcus Vinicius, Kun - Siemaszko. Kontuzje: Hofbauer, Łukasiewicz.

ŚLĄSK WROCŁAW - możliwa XI: Wrąbel – Cotra, Tarasovs, Celeban, Pawelec – Kosecki, Madej, Chrapek, Riera, Pich - Piech. Kontuzje: Dankowski, Kokoszka.

Gospodarze rozpoczęli sezon od zdobycia Super Pucharu Polski, a to na pewno budujące dla tej drużyny. Śląsk po sporych zmianach kadrowych i z nowymi ambicjami na ten sezon. Pierwsze mecze sezonu to zawsze spora niepewność i Arka ma tutaj małą przewagę nad Śląskiem, po tym jak sprawdziła się już w tego typu pojedynku.

W jednym z ciekawszych niedzielnych pojedynków w Ekstraklasie zmierzą się ze sobą drużyny Arki Gdynia i Śląska Wrocław. Poprzedni sezon obie ekipy zakończyły w drugiej połówce tabeli na miejscach odpowiednio 12tym i 11tym. W meczach między sobą bilans wypadł na korzyść drużyny z Gdyni, która zwyciężyła dwukrotnie, chociaż w 3 meczach sezonu zagrała dwa razy we Wrocławiu.

Latem 2016 Arka ograła u siebie Śląsk 2:0, a w jej kadrze wciąż są strzelcy bramek z tamtego meczu. Na pewno znacznie większe przemeblowania kadrowe nastąpiły w Śląsku, który ściągnął do siebie takich graczy jak: Kosecki, Piech, Chrapek, Dorde Cotra, Mak, Snic, Słowik, Wrąbel czy Tarasovs. Tak więc jest to już zupełnie inna drużyna budowana już zgodnie z wizją Jerzego Urbana, który prowadzi Śląsk od stycznia tego roku.

Zapowiada się ciekawy pojedynek, w którym jak szacują bukmacherzy nie ma specjalnego faworyta. Za Arką stoi zgranie formacji, co w dużej mierze pozwoliło im sięgnąć po Super Puchar. Z drugiej strony nowy i głodny sukcesów Śląsk, który dość dobrze wypadł w sparingach. Podział punktów w Gdyni byłby z pewnością dobrym wynikiem dla gości.

Typ: (x) (<2.5)

 

Tekst lub jego fragment można publikować na swojej stronie internetowej tylko jeśli zostanie podane źródło w postaci linku do tekstu oryginalnego.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.