mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

2017-11-03 o godz. 18:00:00

Korona Kielce

logo gospodarzy

Śląsk Wrocław

logo gości
Bilans dom: 5-0-2 13:8 Bilans wyjazd: 0-4-3 6:12
Forma: Z Z R Z R Forma: Z P P R Z
 
NAJWYŻSZE KURSY
1x2
2.05
betclick kursy
3.50
bet365 kursy
3.60
bet365 kursy
 

31/03/17 EKS Śląsk Wrocław 3 - 0 Korona Kielce
17/10/16 EKS Korona Kielce 1 - 2 Śląsk Wrocław
16/04/16 EKS Korona Kielce 1 - 1 Śląsk Wrocław
11/03/16 EKS Korona Kielce 2 - 2 Śląsk Wrocław

KORONA - możliwa XI: Gostomski, Kallaste, Dejmek, Rymaniak, Kovacevic, Kosakiewicz, Cvijanovic, Możdżeń, Żubrowski, Gorski, Katcharava.

ŚLĄSK - możliwa XI: Wrąbel, Pawelec, Celeban, Cotra, Vacek, Pich, Chrapek, Kosecki, Srnic, Robak, Piech.

Wyjazd do Kielc musi budzić pewne obawy w ekipie gości. Wiedzą, że Korona jest w formie i ograła Lechie aż 5:0, a sami przecież jeszcze nawet nie zwyciężyli na wyjeździe w 7 próbach. Po dwóch porażkach, humory w Śląsku poprawiły się za sprawą pewnego zwycięstwa nad Pogonią. To jednak Korona powinna być dziś mocniejsza mentalnie i ona będzie dominowała na boisku.

15 kolejka Ekstraklasy rozpoczyna się od pojedynku w Kielcach, pomiędzy Koroną, a Śląskiem Wrocław. Jest to spotkanie drużyn zamykających stawkę pierwszej połówki tabeli. Różnica punktowa między zespołami wynosi 2, ale to gospodarze są na wyraźnym trendzie wznoszącym, przy dość kapryśnych meczach w wykonaniu ekipy Urbana.

Korona w ostatnich 6 meczach, 4 krotnie zwyciężała i 2 razy zremisowała. Remisy to wyjazd do Zabrza i 3:3 z Górnikiem, oraz 0:0 w Szczecinie. Zespół z Kielc złapał wiatr w żagle, czego potwierdzeniem jest pogrom na Lechii w Gdańsku 5:0.

W tym czasie Śląsk wygrywa 2 z 6 pojedynków i oba są to mecze przed własną publicznością. Na wyjazdach Wrocławianie nadal bez zwycięstwa. W ostatnim meczu poza własną murawą, polegli w Płocku aż 1:4. Ogranie u siebie Pogoni na pewno poprawiło im nastroje, ale nie jest to rywal, który byłby obecnie wyznacznikiem formy dla innych drużyn.

Korona jest faworytem tego starcia, co sugerują też kursy - 2.10 na zwycięstwo gospodarzy. Są na fali i powinni ten fakt wykorzystać, zwłaszcza że ze Śląskiem od dawna już nie wygrali i pewnie chcieliby to zmienić.

Typ: 1(x) (<2.5)

 

Tekst lub jego fragment można publikować na swojej stronie internetowej tylko jeśli zostanie podane źródło w postaci linku do tekstu oryginalnego.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.