mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

2017-11-10 o godz. 20:45:00

Poland

logo gospodarzy

Uruguay

logo gości
Bilans dom: - Bilans wyjazd: -
Forma: Z Z Z P Z Forma: Z R Z R P
 
NAJWYŻSZE KURSY
1x2
2.45
bwin kursy
3.20
bwin kursy
3.10
bet365 kursy
 

14/11/12 TOW Polska 1 - 3 Urugwaj

POLSKA - możliwa XI: Boruc – Jach, Glik, Thiago Cionek, Bereszyński, Góralski, Krychowiak, Rybus, Błaszczykowski, Grosicki, Świerczok. Z powodu urazów nie zagrają: Milik, Lewandowski i Pazdan.

URUGWAJ - możliwa XI: Silva – Pereira, Gimenez, Godin, Gaston Silva, Sanchez, Vecino, Bentancur, Rodriguez, Cavani, Stuani. Poza grą jest Suarez.

Mecz towarzyski, więc obaj selekcjonerzy będą mogli sprawdzić różne warianty gry i nowych graczy. To właśnie dla nich jest szansa pokazania się i oni powinni być najbardziej zmotywowani. Żadna ze stron nie powinna lekceważyć rywala i poziom zaangażowania w grę powinien być bardzo podobny.

Reprezentacja Polski rozpoczyna przygotowania do Mistrzostw Świata w Rosji od spotkania towarzyskiego z Urugwajem. Rywal o dość podobnym poziomie piłkarskim, który eliminacje do MŚ zakończył na drugiej pozycji za Brazylią, a przed Argentyną. Obie reprezentacje zagrają bez swoich dwóch asów, czyli Lewandowskiego i Suareza, jednak goście będą mieć do dyspozycji inną gwiazdę, czyli Cavaniego z PSG.

W 2012 zespoły te zagrały towarzyskie spotkanie w Gdańsku, które zakończyło się zwycięstwem Urugwaju 3:1, a Polacy w tamtym spotkaniu mieli niewiele do powiedzenia.

Na dzień dzisiejszy Polacy dysponują lepiej zorganizowaną drużyną, która sporo zyskała na pewności siebie i w takich spotkaniach powinna grać jak równy z równym.

O wyniku pojedynku będą decydować ci, którzy na codzień nie grają w podstawowym składzie. Nawałka zmuszony jest do eksperymentów zarówno w ofensywie jaki i defensywie. Zmiana ustawienia i kilku nowych graczy, to spore ryzyko ale i konieczność sprawdzenia nowych wariantów. Trudno w takim spotkaniu kogokolwiek faworyzować. Remis nikogo by tu nie skrzywdził i jeśli Polacy zagrają dobre spotkanie, to powinni przynajmniej taki wynik osiągnąć.

Typ: (x) (<2.5) (1:1)

 

Tekst lub jego fragment można publikować na swojej stronie internetowej tylko jeśli zostanie podane źródło w postaci linku do tekstu oryginalnego.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.