mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

2017-12-08 o godz. 20:45:00

Bordeaux

logo gospodarzy

Strasbourg

logo gości
Bilans dom: 4-2-1 12:6 Bilans wyjazd: 1-3-4 6:17
Forma: P Z P R P Forma: Z R R Z P
 
NAJWYŻSZE KURSY
1x2
1.67
betway kursy
3.90
betsafe kursy
5.55
betsafe kursy
 

16/03/08 LI1 Bordeaux 3 - 0 RC Strasbourg
20/10/07 LI1 RC Strasbourg 1 - 1 Bordeaux
21/01/06 LI1 Bordeaux 2 - 1 RC Strasbourg
27/08/05 LI1 RC Strasbourg 0 - 0 Bordeaux

BORDEAUX - możliwa XI: Costil - Gajić, Jovanović, Toulalan, Sabaly - Otavio, Lerager - Kamano, Vada, Cafu - Mendy. Kontuzje: Laborde i Malcom. Za kartki pauzuje Pellanard.

STRASBOURG - możliwa XI: Kamara - Lala, Mangane, Kone, Seka - Martin, Aholou, Lienard - Costa, Bahoken, Terrier. Kontuzje: Martinez i Corgnet.

Dla Bordeaux mecz u siebie oznacza większą pewność siebie i motywację do gry. Potwierdzają to ostatnie wyniki z mocnymi rywalami. Wprawdzie polegli z Monaco 0:2, ale była to ich jedyna porażka u siebie. Później zremisowali z Marsylią 1:1, czy ograli Saint Etienne 3:0. Dzisiaj jeśli chcą odskoczyć od strefy spadkowej, to powinni celować w komplet punktów.

Pewność siebie u gości rośnie, a po wygranej nad PSG mogła poszybować ponad limit. To grozi bolesnym sprowadzeniem na ziemie.

Ligue 1 rozpoczyna 17 kolejkę od pojedynku pomiędzy Bordeaux, a ostatnim pogromcą PSG, czyli RC Strasbourg. Gospodarze to 11ta drużyna ligi, która ma tylko 2 punkty przewagi nad swoim rywalem z pozycji numer 16. Taka strata dodaje temu pojedynkowi dodatkowej wartości, bo każdy będzie miał ochotę na zwycięstwo.

Główny atut Bordeaux, to gra na własnym boisku. Tutaj czują się zdecydowanie pewniej i są w stanie wygrać z każdym. Jak dotąd udało się to w 4 z 7 meczów i tylko raz zawiedli (0:2 z Monaco).

Najmocniejszy argument za gośćmi to ich dyspozycja oraz fakt, że w ostatnim tygodniu pokonali u siebie PSG. Takie zwycięstwo może dwojako przełożyć się na ich koncentrację. Obawiam się jednak, że nastąpi tu pewien efekt nasycenia i drużyna Laureya zostanie sprowadzona na ziemie.

Bordeaux ma dodatkową motywację, bo może pokonać zespół, który kolejkę wcześniej ograł PSG.

Typ: 1(x) (<2.5)

 

Tekst lub jego fragment można publikować na swojej stronie internetowej tylko jeśli zostanie podane źródło w postaci linku do tekstu oryginalnego.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.