mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

2018-01-01 o godz. 16:00:00

Burnley

logo gospodarzy

Liverpool

logo gości
Bilans dom: 5-2-3 7:6 Bilans wyjazd: 5-3-2 27:20
Forma: R R P R Z Forma: Z Z R Z R
 
NAJWYŻSZE KURSY
1x2
7.80
betsson kursy
4.50
bet365 kursy
1.50
bet365 kursy
 

16/09/17 PRE Liverpool FC 1 - 1 Burnley FC
12/03/17 PRE Liverpool FC 2 - 1 Burnley FC
20/08/16 PRE Burnley FC 2 - 0 Liverpool FC
04/03/15 PRE Liverpool FC 2 - 0 Burnley FC

BURNLEY - możliwa XI:

LIVERPOOL - możliwa XI:

Gospodarze są zespołem nieobliczalnym i potrafiacym się motywować na mecze przeciwko mocniejszym rywalom, zwłaszcza gdy odbywają się one na wyjazdach. Przed własną publicznością jakby trochę paraliżowało ich poczucie, że powinni zagrać w ładniejszym stylu, co jeszcze nie dało im zwycięstwa z czołówką ligi.

The Reds stracili punkty z Burnley w meczu u siebie i pewnie chcieliby to teraz odzyskać.

W jednym z pierwszych Noworocznych pojedynków piłkarskich zmierzą się Burnley i FC Liverpool. Gospodarze są jakby nie patrzeć rewelacją tego sezonu. Zajmują siódmą lokatę i tracą do Tottenhamu tylko 3 punkty (przy meczu zaległym Kogutów). Strata do The Reds jest większa, bo wynosi 7 oczek, co jednak nijak ma odzwierciedlenie w przepaści zarobków, jaka dzieli obydwa kluby.

Burnley jest anomalią ligi ale ich szansę na wejście do czołowej piątki są bardzo małe. Ten zespół raczej będzie dryfował w okolice środka tabeli. Na razie mogą być bardzo zadowoleni z tego co osiągnęli, bo taki dorobek punktowy może już im zapewnić utrzymanie.

Drużyna Kloppa ma serię świetnych meczów za sobą ze średnią ponad 3 bramek strzelonych na mecz w 4 ostatnich pojedynkach. Wygrali 3 z 4 i raz zremisowali. Było to 3:3 na Emirates, gdzie już potrafili prowadzić 2:0. To co jednak cechuje drużynę Niemca to spora nierówność. Potrafią nagle zagrać na 0 z przodu, co przy takiej sile w ofensywie wydaje się praktycznie niemożliwe. A jednak, 13 grudnia zremisowali tak z West Brom na Anfield.

Goście są faworytem i paradoksalnie fakt, że grają z Burnley na wyjeździe może im ułatwić sprawę. Gospodarze będą chcieli zagrać ładniej dla oka, a to może się dla nich okazać zgudbne, tak jak w pojedynku z Kogutami.

Typ: (x)2 (>2.5)

 

Tekst lub jego fragment można publikować na swojej stronie internetowej tylko jeśli zostanie podane źródło w postaci linku do tekstu oryginalnego.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.