mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

2018-07-03 o godz. 16:00:00

Sweden

logo gospodarzy

Switzerland

logo gości
Bilans dom: 2-0-1 5:2 Bilans wyjazd: 1-2-0 5:4
Forma: Z P Z R R Forma: R Z R Z R
 
NAJWYŻSZE KURSY
1x2
3.20
betclick kursy
3.05
betsson kursy
2.75
betway kursy
 

27/03/02 TOW Szwecja 1 - 1 Szwajcaria
25/04/01 TOW Szwajcaria 0 - 2 Szwecja
06/09/95 EME Szwecja 0 - 0 Szwajcaria
12/10/94 EME Szwajcaria 4 - 2 Szwecja

SZWECJA - możliwa XI: Olsen - Lustig, Granqvist, Lindelof, Augustinsson - Claesson, Svensson, Ekdal, Forsberg - Toivonen, Berg. Pauzuje Larsson.

SZWAJCARIA - możliwa XI: Sommer - Lang, Djourou, Akanji, Rodriguez - Behrami, Xhaka - Shaqiri, Dzemaili, Embolo - Gavranović. Pauzują: Schar i Lichsteiner.

Szwedzi w ostatnim swoim meczu rozbili Meksyk 3:0 i wyszli z grupy na pierwszym miejscu. Takie wyniki dodają pewności siebie. To co jednak kluczowe w przypadku tej drużyny, to brak presji. Oni nie są faworytem tego turnieju ale wierzą, że mogą odegrać w nim znaczącą rolę.

Mecz z Kostaryką kosztował Szwajcarów sporo nerwów i stratę dwóch podstawowych obrońców, przez co dziś defensywa może grać mniej pewnie.

W przedostatnim meczu 1/8 Mistrzostw Świata w Rosji, zagrają ze sobą dwie reprezentacje z Europy. Pojedynek Szwedów ze Szwajcarami nie ma jakiegoś klarownego faworyta. Na papierze mocniejsi mogą wydawać się Helweci. Zespół jest doświadczony i bardziej ograny na turniejach. Świetnie grali na Euro we Francji i widać, że na jakości od tamtej pory nie stracili.

Szwedzi załapali się do mistrzostw dzięki wygranym barażom z Włochami. Nie wielu wróżyło im jakikolwiek sukces pod nieobecność Ibrahimovica. Udowadniają, że w piłce liczy się kolektyw i odpowiednie przygotowanie do zawodów.

Szwajcarom także nie można zarzucić braku współpracy na boisku. To w zasadzie też, mocna strona tej drużyny. Dodatkowo, mają wyższe indywidualne umiejętności, które potrafią wykorzystać.

Szykuje się zacięty pojedynek, którego wynik będzie oscylował w okolicach remisu. Myślę, że z minimalnym wskazaniem na Helwetów, chociaż trudno przewidzieć jak zagra ich defensywa bez dwóch jej filarów.

Typ: x(2) (<2.5)

 

Tekst lub jego fragment można publikować na swojej stronie internetowej tylko jeśli zostanie podane źródło w postaci linku do tekstu oryginalnego.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.