mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

2018-07-07 o godz. 16:00:00

Sweden

logo gospodarzy

England

logo gości
Bilans dom: 3-0-1 6:2 Bilans wyjazd: 3-0-1 9:4
Forma: Z Z P Z R Forma: R P Z Z Z
 
NAJWYŻSZE KURSY
1x2
5.00
betclick kursy
3.35
betsson kursy
1.95
bet365 kursy
 

14/11/12 TOW Szwecja 4 - 2 Anglia
15/06/12 MIE Szwecja 2 - 3 Anglia
15/11/11 TOW Anglia 1 - 0 Szwecja
20/06/06 MIŚ Szwecja 2 - 2 Anglia

SZWECJA - możliwa XI: Olsen – Augustinsson, Granqvist, Lindelof, Krafth – Forsberg, Ekdal, Larsson, Claesson – Berg, Toivonen.

ANGLIA - możliwa XI: Pickford – Maguire, Stones, Walker – Rose, Lingard, Henderson, Loftus-Cheek, Trippier – Sterling, Kane.

Oba zespoły grają bez presji. Szwedzi osiągnęli już coś ponad stan i każdy mecz ponad fazę grupową, to dla nich prawdziwa przygoda. (podobna sprawa jak z Islandią na Euro). Anglia w tym turnieju w końcu bez presji oczekiwań ze strony kibiców i mediów. Przełamali się i grają w ćwierćfinale MŚ, którego są faworytem. To może być dla nich przełomowy mecz i jeśli nie dali się zagłaskać pochlebstwami na swój tamat, to powinni wyjść na murawę w pełni skoncentrowani.

Skandynawsko wyspiarski pojedynek w ćwierćfinale MIstrzostw Świata, czyli starcie Szwecji z Anglii. Wydaje się, że to będzie najbardziej zimny mecz tego turnieju. Pisząc zimny, mam tu na myśli wyrachowanie, taktykę, fizyczność i brak piłkarskiego efekciarstwa. Faworytem są Anglicy ale jeśli chcą wygrać, muszą być mentalnie na to gotowi. Ogranie Kolumbii w karnych, może im dodać takiej pewności.

Szwedzi na tym turnieju to nie jest zespół grający efektownie, ale na pewno efektywnie. Jak dotąd przegrali jedno spotkanie ( 1:2 z Niemcami), a mimo to z grupy wyszli na pierwszym miejscu. W 1/8 zdołali pokonać Szwajcarów, którzy przez cały mecz próbowali ich atakować, a nie zdołali strzelić żadnej bramki. W meczu z Anglikami styl Skandynawów raczej się nie zmieni. To co jednak może być w tym pojedynku decydujące, to fakt że Anglicy znają taki styl gry z włąsnych boisku i będą w stanie wykorzystać swoje atuty w grze w powietrzu przy stałych fragmentach, czego nie potrafili zrobić Helweci.

Anglia jest faworytem tego meczu i jeśli nie konsekwentnie będzie grała według planu selekcjonera, to powinna wynik spotkania przesądzić na własną korzyść.

Typ: (x)2 <2.5

 

Tekst lub jego fragment można publikować na swojej stronie internetowej tylko jeśli zostanie podane źródło w postaci linku do tekstu oryginalnego.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.