mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

Zakłady sportowe zawieszone dla rezydentów Polski17 lutego firma bukmacherska ComeOn poinformowała na swojej stronie, że zawiesza obsługę zakładów sportowych dla rezydentów z Polski. Na stronie bukmachera nadal można korzystać z kasyna i pokera ale już nie obstawimy meczów chociażby piłkarskich.

Treść ogłoszenia


W świetle zaistniałej sytuacji prawnej ComeOn.com zmuszony jest z dniem 17.02.2016 zaprzestać oferowania zakładów sportowych dla rezydentów Polski. Jednocześnie zapraszamy do skorzystania z naszego kasyna i pokera, które pozostają dostępne bez ograniczeń dla wszystkich naszych klientów.

Wszystkie otwarte zakłady zostaną rozliczone według normalnych zasad a wygrane wypłacone na konto graczy. Wszystkie aktywne bonusy zostaną zmodyfikowane, aby możliwe było ich uwolnienie w kasynie. Gracze, mogą w każdej chwili anulować bonusy i wypłacić swoje środki. Historia zakładów dostępna będzie na życzenie w dziale obsługi klienta. Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej przywrócić funkcjonalność zakładów sportowych dla naszych klientów z Polski.

data dodania: 2016-02-20 07:35:52
Najnowsze Informacje od Bukmacherów OnLine

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się aby komentować.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../