mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

Nowe opcje zakładów w Bet365


bet365 zakłady


Bet365 jeden z największych bukmacherów online wprowadził do swojej oferty dwie nowe funkcje. Ustawienie zasady Auto-zamknięcia zakładu oraz Edycji zakładów, które mogą pomóc Ci w bardziej efektywnym obstawianiu.

Auto-zamknięcie


Opcja Zamknij zakład jest często używana przez klientów do uzyskania zwrotu za zakład przed jego normalnym rozstrzygnięciem. Wraz z wprowadzeniem Auto-zamknięcia, ta funkcja została teraz rozszerzona, abyś miał jeszcze większą kontrolę nad swoimi zakładami. Możesz teraz ustawić określoną wartość auto-zamknięcia, która zostanie automatycznie uruchomiona, kiedy ta kwota zostanie osiągnięta lub przekroczona, nawet po wylogowaniu.

Aby ustawić zasadę Auto-zamknięcia zakładu, kliknij na ikonkę koła zębatego po prawej stronie przycisku Zamknij zakład, wpisz wybrany limit, który chciałbyś ustawić w sekcji 'Jeżeli wartość osiągnie', następnie wybierz 'Utwórz zasadę'.

Możesz również ustawić zasadę Auto-zamknięcia dla części swojego zakładu. To pozwoli Ci na wybranie określonej wartości zamknięcia zakładu, którą chcesz rozliczyć, pozostawiając resztę Twojej stawki do rozliczenia zgodnie z końcowym wynikiem.

Edytuj zakład


Nasza nowa funkcja Edytuj zakład oferuje możliwość dodania, zamiany lub usunięcia selekcji z nierozliczonych prostych zakładów akumulowanych - przedmeczowych i na żywo. W przypadku nierozliczonych zakładów pojedynczych, masz możliwość zamiany lub dodania selekcji.

Funkcja Edytuj zakład jest oferowana, kiedy funkcja Zamknij zakład jest dostępna dla wszystkich nierozliczonych selekcji w Twoim zakładzie i tam, gdzie wynik zakładu nie został jeszcze określony. Oznacza to, że nawet w przypadku, gdy kilka selekcji z Twojego zakładu akumulowanego zostało już rozstrzygniętych, to nadal masz możliwość skorzystania z funkcji Edytuj zakład.

Jeżeli będziesz chciał zmienić swój zakład lub jeżeli coś wydarzy się na żywo i zwątpisz w swój oryginalny wybór, to teraz masz możliwość jego zmiany. Aby zobaczyć więcej informacji i Regulamin dla funkcji Edytuj zakład, prosimy kliknąć tutaj.data dodania: 2017-03-04 08:32:53
Najnowsze Informacje od Bukmacherów OnLine

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Zaloguj się aby komentować.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../