mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

10bet

Obsługa języka polskiegoObsługiwane płatności
flaga Polski strona wwwtaklogo przelewy24nie
flaga Polski waluta złotytaklogo skrilltak
flaga Polski obsługa klientataklogo netellertak
TV livenieInne1pay, webmoney, paysafecard, ecoPayz
Bonus za plecenie: nie

10Bet to bukmacher z bardzo dobrą ofertą kursową, zwłaszcza gdy ktoś szuka wysokich kursów na remisy. W ostatnim czasie bonusy od depozytu w tej firmie sięgały do 1.000zł (50% do depozytu). Tak więc jest to jeden z bukmacherów, który także kusi klientów wysokimi bonusami na start.

Przejrzysta strona, w pełni po polsku, jednak bez wyraźnego nastawienia marketingowego na klientów z Polski. Tutaj nie znajdziesz całej tej celebryckiej otoczki i codziennych promocji. Tutaj możesz skupić się na obstawianiu.

10Bet o sobie

Po wejściu w 2003 roku na bukmacherską scenę zakładów sportowych online, 10bet szybko został jednym z najlepszych międzynarodowych bukmacherów na świecie, oferując graczom na całym globie najlepsze możliwości i obsługę. Dzisiaj 10Bet świadczy usługi doświadczonym i początkującym entuzjastom zakładów w ponad 90 krajach i zapewnia wszystkim naszym klientom najlepsze i najszybsze zakłady każdego dnia.

powrót do listy bukmacherów

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../