mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

bet365

Obsługa języka polskiegoObsługiwane płatności
flaga Polski strona wwwtaklogo przelewy24nie
flaga Polski waluta złotytaklogo skrilltak
flaga Polski obsługa klientataklogo netellertak
TV livetakInneukash, paysafecard, banktransfer
Bonus za plecenie: tak

Bet365 to znana angielska firma bukmacherska, której reklamy znajdziesz na wszystkich boiskach Premier League. To co ich wyróżnia na tle innych, to bardzo dobra oferta kursowa, mnogość zakładów dla pojedynczego zdarzenia, wysoki bonus startowy oraz stałe promocje.

Stałe promocje

Stałymi promocjami jest podwyższone AKO dla kuponów składających się z 3 i więcej zdarzeń. Bonus to nawet 100%. Drugą stałą promocją jest zwrot stawki gdy padnie wynik 0:0. Oferta ta obowiązuje dla wybranych spotkań.

Dlaczego warto grać w Bet365?

Ponieważ jest to jedna z największych firm tego typu o nienagannej reputacji. Wdrożyli pełną obsługę klientów polskojęzycznych. Może nie reklamują ich gwiazdy polskiego show biznesu ale ten bukmacher tego nie potrzebuje. Wybierany jest głównie ze względu na swoją ofertę zakładów.

Bet365 o sobie

Jesteśmy częścią bet365 Group Limited, przyjmującą zakłady przez Internet i telefon, jednej z wiodących grup w grach i zakładach w Wielkiej Brytanii. Grupa posiada licencję brytyjską od 1974 roku i zatrudnia obecnie ponad 600 pracowników..

powrót do listy bukmacherów

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../