mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

bet-at-home

Obsługa języka polskiegoObsługiwane płatności
flaga Polski strona wwwtaklogo przelewy24tak
flaga Polski waluta złotytaklogo skrilltak
flaga Polski obsługa klientataklogo netellertak
TV livenieInneukash, paysafecard, banktransfer, westerunion
Bonus za plecenie: nie

Jeśli ktoś lubi prostotę funkcjonowania i brak zbędnych graficznych fajerwerków, to bukmacher Bet-at-home powinien brać pod uwagę w pierwszej kolejności. Firma jako jedna z pierwszych wprowadziła język polski dla obsługi klientów.

Stałe promocje i konkursy

Flagową promocją Bet-at-home jest 50 euro gratis, dla losowej osoby każdego dnia. Wystarczy, że będziesz zalogowany w dniu w którym zostaniesz wylosowany i na twoje konto wpłynie 50 euro. Jeśli nie będzie szczęśliwca to kwota się kumuluje! Bywa, że niektóre osoby dostają blisko 1.000 euro tylko dlatego że się zalogowały :)

Konkurs BetMasterCup - 1000 euro nagród każdego miesiąca dla najlepszych Typerów.

Bukmacher prowadzi także ciekawy turniej BET-Cup, którego nagrodą jest Porsche 911. Wygrać nie jest łatwo i trzeba sie naprawdę zaangażować i mieć sporo szczęścia.

Bet-at-home o sobie

Bet-at-home jest licencjonowanym koncernem hazardowym z siedzibami w Austrii i na Malcie. Firma powstała w 1999 roku w Wels, Austria. Od samego początku działalności wykazuje bardzo wysokie tempo wzrostu. Już ponad 800.000 użytkowników zarejestrowało się w bet-at-home.com, obroty firmy dorocznie wzrastają, a paleta produktów jest stale poszerzana.

powrót do listy bukmacherów

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../