mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

betclick

Obsługa języka polskiegoObsługiwane płatności
flaga Polski strona wwwtaklogo przelewy24tak
flaga Polski waluta złotytaklogo skrilltak
flaga Polski obsługa klientataklogo netellertak
TV livenieInneukash, paysafecard, banktransfer
Bonus za plecenie: nie

Jeden z bardziej aktywnych bukmacherów na rynku graczy polskojęzycznych. Twarzą BetClick jest Mateusz Borek. Promocje z okazji wydarzeń sportowych oraz dosć bogata oferta pozwalają temu bukmacherowi szybko zjednywać sobie nowych klientów.

BetClick prowadzi na You Tube swój własny polskojęzyczny kanał sportowy. Znajdziecie w nim wywiady prowadzone przez Mateusza Borka. Kanał Sportowe Video.

BetClick o sobie

Posiadamy licencję na prowadzenie działalności bukmacherskiej wydaną przez władze Malty. Oznacza to, że oferowany przez nas serwis www.betclick.com jest w pełni legalny. Betclick Limited jest zarejestrowany na Malcie.

Betclic posiada jedną z najlepszych i najszerszych ofert w sieci. Możesz obstawiać wiele dyscyplin po bardzo atrakcyjnych kursach! Znajdziesz u nas wszystko, czego szukasz.

powrót do listy bukmacherów

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../