mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

betsafe

Obsługa języka polskiegoObsługiwane płatności
flaga Polski strona wwwtaklogo przelewy24tak
flaga Polski waluta złotytaklogo skrilltak
flaga Polski obsługa klientataklogo netellertak
TV livenieInnepaysafecard, entrey
Bonus za plecenie: nie

Bukmachera Betsafe można kojarzyć przede wszystkim z Hardcorowym Koksem, który jest twarzą tego buka. Zwariowane filmiki na YouTubie zachęcające do interakcji graczy z bukmacherem to coś co wyróżnia BetSafe. Postawili na robienie show wokół siebie i swojej oferty. Jeśli ktoś lubi wiele promocji i konkursów, oraz lubi udzielać się w sieciach społecznościowych, to jest to bukmacher dla niego.

Firma jest w pełni przystosowana do obsługi klienta polskojęzycznego.

BetSafe o sobie

Betsafe to dziś jeden z liderów dostarczających produkty gier online na świecie, z ponad 450.000 klientami ze 100 różnych krajów. Od oficjalnego otwarcia serwisu w Styczniu 2006, Betsafe ustanowił swoją pozycje na rynku, jako jedna z najbardziej zaufanych i rzetelnych firm na rynku.

powrót do listy bukmacherów

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../