mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

betsson

Obsługa języka polskiegoObsługiwane płatności
flaga Polski strona wwwtaklogo przelewy24tak
flaga Polski waluta złotytaklogo skrilltak
flaga Polski obsługa klientataklogo netellertak
TV livenieInne,paysafecard, click2pay
Bonus za plecenie: nie

Betsson to bukmacher bardzo zaangażowany na rynku polsko języcznych graczy. Zawsze na czasie jeśli chodzi o promocje do aktualnych wydarzeń sportowych. Na stronie cykliczne konkursy typerskie i wiele innych ciekawych produktów. Do tego przyjemny i prosty w obsłudze interfejs.

Na YouTube prowadzą kanał sportowy BetShow w którym można natrafić na krótkie wywiady z ciekawymi sportowcami, oraz poznać typowania redakcji dla najważniejszych wydarzeń sportowych.

Betsson o sobie

Betsson oferuje szeroką gamę najwyższej klasy gier online w bezpiecznym i przyjaznym dla Użytkownika środowisku. Stale pracujemy nad utrzymaniem i doskonaleniem najwyższej jakości i bezpieczeństwa naszych usług. Nasi partnerzy zagraniczni jak również krajowi są najlepszą gwarancją rzetelności oferowanych przez nas usług.

powrót do listy bukmacherów

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../