mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

betway

Obsługa języka polskiegoObsługiwane płatności
flaga Polski strona wwwtaklogo przelewy24tak
flaga Polski waluta złotytaklogo skrilltak
flaga Polski obsługa klientataklogo netellertak
TV livenieInneukash,trustly, paysafecard, ecoPayz, EziPay, Click2Pay
Bonus za plecenie: nie

Betway to bukmacher dla osób lubiących wygodną i prostą platformę do obstawiania zakładów sportowych. Brak tzw wodotrysków na stronie i szału promocyjnych ofert. Są za to bardzo dobre kursy i dobra platforma do obstawiania na żywo.

Oferta bonusowa

Betway nie ma rozwiniętej obsługi graczy z Polski i obecnie nie oferuje bonusu od depozytu dla rezydentów z Polski. Ich oferta bonusowa dotyczy jedynie nowych klientów rezydujących w poniższych państwach: Austria, Finlandia, Niemcy, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Szwajcaria oraz Wielka Brytania. Bonus 100% do 200zł.

Historia

Bukmacher rozpoczął działalność w 2006 roku i jest spółka legalnie działającą na rynku europejskim z siedzibą na Malcie.

powrót do listy bukmacherów

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../