mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

bwin

Obsługa języka polskiegoObsługiwane płatności
flaga Polski strona wwwtaklogo przelewy24tak
flaga Polski waluta złotytaklogo skrilltak
flaga Polski obsługa klientataklogo netellertak
TV livetakInnepaypal, paysafecard, ukash, kalixa, western union, giropay, clic2pay
Bonus za plecenie: tak

BWIN jest jedną z największych firm na rynku bukmacherskim. Sponsorują takie zespoły jak Real Madryt, Bayern Monachium, czy AC Milan, a to przekłada się na wysoką rozpoznawalność wśród bukmacherów. Wyróżnia ich świetna oferta zakładów na żywo oraz telewizja Live. Ponad to BWIN prowadzi specjalny program aktywizujący graczy. B'inside, bo o nim mowa, to program członkowski który pozwala na zbieranie punktów i wymianę ich na atrakcyjne nagrody. Punkty zbierane sa dzięki aktywności we wszystkich działach bukmachera, czli w zakładach sportowych, kasynie, pokerze, czy grach online. Po zebraniu odpowiedniej liczby punktów, można je wymienić na atrakcyjne nagrody w Bwin Market. Żaden inny bukmacher nie posiada tak rozbudowanego i atrakcyjnego programu członkowskiego.

BWIN o sobie

Firma bwin International Ltd. powstała w 1999 roku pod nazwą Simon Bold (Gibraltar) Ltd. i w 2001 została przejęta w 100 procentach przez notowaną na giełdzie i mającą siedzibę w Wiedniu firmę bwin Interactive Entertainment AG.

powrót do listy bukmacherów

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../