mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

comeon

Obsługa języka polskiegoObsługiwane płatności
flaga Polski strona wwwtaklogo przelewy24tak
flaga Polski waluta złotytaklogo skrillnie
flaga Polski obsługa klientataklogo netellertak
TV livenieInneDotpay, ukash, paysafecard, banktransfer, click2pay
Bonus za plecenie: nie

Uwaga! Od 17 lutego 2016 bukmacher ComeOn zawiesił obsługę zakładów sportowych dla rezydentów z Polski. Więcej informacji na ten temat: Zawieszenie zakładów sportowych przez ComeOn

ComeOn - to bukmacher z wyraźnym nastawieniem na rozrywkę i długotrwałe relacje z klientem. Tutaj co dziennie trafisz na specjalne promocje z okazji różnych wydarzeń sportowych i nie tylko. Za każde obrócone pieniądze w zakładach, czy kasynie, otrzymujesz punkty, za które możesz kupić dodatkowe bonusy, spiny lub losy, które pozwolą Ci wziąć udział w losowaniach o wysokie nagrody.

Bukmacher wyraźnie celuje w polskojęzycznych klientów. Polska obsługa i płatności w złotówkach. Twarzą bukmachera był jeszcze niedawno Roman Kołtoń.

powrót do listy bukmacherów

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../