mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

expekt

Obsługa języka polskiegoObsługiwane płatności
flaga Polski strona wwwtaklogo przelewy24tak
flaga Polski waluta złotytaklogo skrilltak
flaga Polski obsługa klientataklogo netellertak
TV livenieInneukash, paysafecard, banktransfer
Bonus za plecenie: tak

Firma Expekt jako pierwsza zaproponowała graczom online polską wersję swojego serwisu do obstawiania. Bukmacher ten nadal mocno angażuje się w promocje wśród polskojęzycznych osób. Wizerunku użczył im Zbigniew Boniek, który co jakiś czas, przy ważniejszych sportowych wydarzeniach, pisze na blogu Expekta.

Na pewno jest to firma godna zaufania i sprawdzona na rynku. U nich polecisz przyjaciela - otrzymując w zamian 50zł lub zagrasz w Supertoto. W ofercie stałe promocje jak i konkursy. W jednym z nich do wygrania Nissan GT-R.

Bukmacher o sobie

Expekt.com jest jednym z największych międzynarodowych providerów gier hazardowych przez internet oferującym bezpieczne i konkurencyjne usługi od 1999 roku. Każdy gracz serwisu expekt.com jest dla nas ważny i jesteśmy zdeterminowani aby dostarczyć Produkty, Programy i Pomoc na najwyższym poziomie.

powrót do listy bukmacherów

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../