mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

pinnacle

Obsługa języka polskiegoObsługiwane płatności
flaga Polski strona wwwtaklogo przelewy24tak
flaga Polski waluta złotytaklogo skrilltak
flaga Polski obsługa klientataklogo netellertak
TV livenieInnewebmoney, poli, entropay, moneta.ru, iDebit
Bonus za plecenie: nie

Pinnacle Sports to bukmacher zupełnie inny od wszystkich. Może nie tak efektowny jeśli chodzi o promocje, bo nie znajdziemy tu bonusów od depozytu. Niemniej oferta kursowa Pinnacle jest jedną z najlepszych w sieci. Sama firma chwali się tym, że dzięki wyższym kursom dają grającym dożywotni bonus.

Pinnacle jest w polskiej wersji językowej i obsługuje platformę Przelewy24. W ostatnim czasie firma wyraźnie otworzyła się na graczy z innych krajów i postawiła na osoby bardzo poważnie podchodzące do zakładów sportowych.

Na stronach Pinnacle odnajdziesz bardzo rozbudowany dział o teorii zakładów bukmacherskich. Część artykułów jest w języku angielskim, jednak niektóre z nich znajdziecie przetłumaczone na naszych stronach.

powrót do listy bukmacherów

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../