mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

sportingbet

Obsługa języka polskiegoObsługiwane płatności
flaga Polski strona wwwtaklogo przelewy24tak
flaga Polski waluta złotytaklogo skrilltak
flaga Polski obsługa klientataklogo netellertak
TV livetakInneukash, paysafecard, banktransfer
Bonus za plecenie: tak

Sportingbet, to bukmacher który funkcjonuje w polskiej wersji językowej praktycznie od początku boomu na zakłady online. Nowych graczy kusi przede wszystkim możliwością uzyskania bardzo wysokich bonusu. Jeśli nie ma obecnie takiego, to z pewnością za jakiś czas się pokaże.

Sportingbet cyklicznie organizuje konkursy Typerów, gdzie nie trzeba wpłacać środków, aby zdobywać nagrody. Sportingbet jest aktywnych pod względem promocji ale kursowo rzadko przebija swoich rywali. Bardzo dobrze funkcjonują tutaj zakłady Live.

Dzięki platformie Wirtualny Futbol, mecze piłkarskie można w Sportingbet obstawiać na okrągło, co jest dość ciekawy urozmaiceniem i wyróżnia tą firmę na tle innych.

Sportingbet jest sponsorem Konkursu Typera w naszym serwisie. Co miesiąc oddaje 1.000zł bonusów do podziału.

Sportingbet o sobie

Sportingbet jest licencjonowany na przyjmowanie zakładów za pośrednictwem mediów elektronicznych w skali globalnej na podstawie naszej licencji na zakłady sportowe posiadanej przez Interactive Sports (C.I.).

powrót do listy bukmacherów

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../