mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

williamhill

Obsługa języka polskiegoObsługiwane płatności
flaga Polski strona wwwtaklogo przelewy24tak
flaga Polski waluta złotynielogo skrilltak
flaga Polski obsługa klientataklogo netellertak
TV livenieInneukash, paysafecard, banktransfer,click2pay
Bonus za plecenie: nie

Jeden z największych i najstarszy bukmacher na Świecie. Powstał w Anglii i był tym, który zapoczątkował zakłady sportowe poprzez internet. Od niedawna ma też polską wersję swojego serwisu przez co stał się bardziej przystępny dla polskojęzycznych graczy.

Cechy szczególne, to dobra oferta kursowa, która rywalizuje z czołówką bukmacherów. Solidność i pewność które wynikają z lat doświadczeń i monitoringu jakiemu poddawana jest ta angielska spółka.

Przejrzysty serwis do obstawiania online, bez bijących po oczach ofert promocyjnych. Opisy wydarzeń i podwyższone kursy na zakłady specjalne. U tego bukmachera skupisz się na czystym obstawianiu i nie przegapisz najważniejszych wydarzeń sportowych.

W ofercie bukmachera jest też obstawianie wirtualnych sportów. Dostępna jest piłka nożna, żużel, kolarstwo czy konie.

powrót do listy bukmacherów

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../