mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

WSKAZÓWKI WYBORY BUKMACHERA

Tekst oryginalnie napisany przez Geir'a Hoistad'a dawnego typera z Bettingadvice. Modyfikacje i tłumaczenie Typosfera.net.

Zanim zaczniesz swoja przygodę z obstawianiem online musisz zebrać więcej informacji na temat swoich przeciwników jakimi są bukmacherzy. Przeanalizowanie tych wskazówek jest szczególnie wskazane zanim wpłacisz pieniądze na konto bukmachera.

Solidność/wiarygodność

Czy można to zweryfikować? Tak. Wystarczy bardzo uważnie przyjrzeć się opinia innych użytkowników juz zapisanych do danego bukmachera. Takie informacje mogą pojawiać się na różnych forach dotyczących obstawiania. Można także publicznie zapytać na forum o opinie na temat danego bukmachera. Nie należy ufać wszystkim zamieszczanym na stronach reklamom bukmacherskim (zwłaszcza firm mało znanych).

Typosfera porównuje sprawdzonych bukmacherów!

Metody płatności.

Bukmacherzy internetowi powinni dysponować różnymi metodami płatności. Chodzi tu zarówno o wpłatę pieniędzy jak i ich wypłacanie. Jeśli chcesz płacić karta kredytowa zalecane jest otworzenie dodatkowego konta oprócz tego na które otrzymujesz wynagrodzenie. Z niego wypłacałbyś pieniądze juz bezpośrednio bukmacherom. (zalecane dla zwiększenia bezpieczeństwa wszystkich transakcji internetowych)

Opis płatności Moneybookers

Reguły

Każdy z nas lubi obstawiać inna dyscyplinę sportową. Sprawdź reguły według jakich obstawiane są dane dyscypliny u bukmacherów. Unikniesz wtedy nie oczekiwanej utraty pieniędzy jak i zaoszczędzisz sobie nerwów i czasu pisząc długie listy do bukmachera. Nie wszyscy bukmacherzy internetowi przyjmują zakłady na pojedyncze zdarzenia – chociaż takich jest juz coraz mniej. Maksymalna kwota do postawienia i wygrania jest weryfikowana automatycznie w trakcie budowy kuponu więc tutaj nie musisz się martwić o to ze zakład zostanie anulowany.

Podatki

Bukmacherzy komercyjni płacą podatki w krajach, w których maja zarejestrowana działalność. Dlatego można tak często spotkać w intenecie egzotyczne miejsca rejestracji poszczególnych firm. Jesli obstawiasz poprzez internet nie powinieneś akceptować żadnych podatków od swojej wygranej jak to musisz robić u bukmacherów naziemnych. Znajdź taka firmę (prawie wszystkie) gdzie takiego podatku nie ma. W Polsce podatek ten to około 10% od twojej wygranej.

Kursy

Ważnym pytaniem jest informacja jakie kursy bukmacher oferuje na dane zdarzenia. Tutaj nie ma zdecydowanych faworytów wśród firm. Czasami nowi bukmacherzy będą oferować wyższe kursy jednak wtedy nie masz takiej pewności co do bezpieczeństwa swoich pieniędzy. Poza tym kursy na określone rodzaje zakładów będą różne u różnych bukmacherów. Najlepiej jak przyjrzysz się kursom na najczęściej przez ciebie obstawiane dyscypliny i rodzaje zakładów u danego bukmachera i porównasz z konkurencją.

Sprawdzaj także kiedy u danych bukmacherów pojawiają się kursy na zdarzenia i czy w ogóle na niektóre z nich znajdziesz takie kursy.

Porównanie kursów bukmacherskich

Minimalny depozyt

Całe szczęście, że u większości bukmacherów nie będziesz musiał wpłacać fortuny aby rozpocząć obstawianie on-line. (najczęściej spotykane to kwoty: 50PLN i 100PLN oraz maksymalne 200PLN) Tych bukmacherów gdzie wpłaty są zdecydowanie za wysokie omijaj dużym lukiem.

Bonus przyznawane do pierwszej wpłaty!

Wybór

Najgorszą rzeczą jaka mogą zrobić bukmacherzy to udostępnić za mały wybór zdarzeń do grania. Jeżeli interesujesz się piłką nożną to na pewno zwrócisz uwagę na ilość zdarzeń oferowanych na tę dyscyplinę sportową. Najbardziej uznani bukmacherzy udostępniają prawie wszystkie ligi do grania. Włącznie z niższymi klasami rozgrywkowymi.

Z drugiej strony szeroki wybór zdarzeń daje także bukowi pewna przewagę nad graczem. Po prostu wielu graczy uważa za okazje zagranie czegoś tylko dlatego, ze kurs wydaje się mu okazyjny. (Nigdy nie grajmy na oślep!) Powinieneś tez sprawdzić czy bukmacher nie wycofuje zbyt często (zawsze) największych faworytów ze swojej oferty.

Opis, ocena polecanych bukmacherów

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../