mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

10bet Najnowsze promocje

W środę 14. września, Legia Warszawa zmierzy się z Borussią Dortmund w meczu Ligi Mistrzów i aby zwiększyć emocje, oferujemy fantastyczny zakład na żywo. Postaw zakład przedmeczowy na mecz Legia Warszawa v Borussia Dortmund, a otrzymasz od nas zakład bez ryzyka na żywo z taką samą stawką (aż do 20€) na ten wielki mecz.

Obstaw mecz Wolfsburg - Manchester United, który odbędzie się we wtorek, 8 grudnia 2015. Jeżeli wybrana przez Ciebie opcja będzie trafiona, zwrócimy Ci stawki przegranych zakładów postawionych do 200zł.

W lutym wznawia rozgrywki Liga Mistrzów oraz Liga Europy. Z tej okazji obecni gracze bukmachera 10Bet mogą doładować konto i zyskać na bonusie od depozytu. Jak zwykle dla każdego nowego gracza nawet do 1000zł bonusu na start. Takie bonusowe oferty tylko w 10Bet!

Bukmacher 10Bet wchodzi w Nowy Rok ze specjalną ofertą na kupony z czterema zakładami i więcej. Jeśli nie trafisz jednego z typów, to bukmacher zwróci Ci stawkę do 50 euro. W każdym miesiącu, aż do 10 razy!

Listopad przynosi wiele piłkarskich wydarzeń jak między innymi mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy, oraz spotkania Eliminacji Mistrzostw Europy 2016. Z tej okazji bukmacher 10Bet przygotował trzy rożne bonusy w zakładach sportowych.

Październik to miesiąc obfitujący w wydarzenia sportowe. Z tej okazji bukmacher 10Bet przygotował specjalną ofertę dla swoich klientów. Jest nią specjalny Combo Bonus do 25 euro!

Bukmacher 10Bet wprowadził nową ofertę bonusową. Od teraz dla klientów z Polski obowiązuje bonus 50% od depozytu do kwoty 200zł. Co oznacza, że jeśli wpłacisz 400zł, to do dyspozycji będziesz miał 600zł.

Bukmacher 10Bet ma w swojej ofercie do 10 euro bonusu dla każdego kto złoży swój pierwszy zakład mobilny na platformie 10bet. Promocja dotyczy zarówno nowych, jak i posiadających już konto w 10bet graczy.

Dołącz do gry z 10Bet i zgarnij jeden z najwyższych bonusów bukmacherskich na rynku. 10Bet ma w ofercie bonus 50% do 1000zł. Co oznacza, że przy wpłacie na konto 2.000 otrzymasz dodatkowy 1.000zł. Oferta dostępna jest tylko dla graczy z Polski.

U bukmachera 10Bet rozpoczęła się świąteczna promocja bonusowa. Łącznie do zgarnięcia jest aż 50 euro bonusu, podzielonego na dwie odrębne oferty po 25 euro każda. Są to 100% bonusy od wpłaty. Aby skorzystać z tej specjalnej oferty należy podać odpowiednie kody przy wpłacie na konto i zastosować się do regulaminu bonusów.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.