mini logo typosfera.net

rejestracja | hasłoexpekt zima konkurs


Nie nudź się w oczekiwaniu na powrót polskiej Ekstraklasy! Zabij trochę czasu, biorąc udział w naszym nowym konkursie typerskim! Zarejestruj się w nim, obstawiaj ligowe i pucharowe mecze w Anglii, Niemczech oraz Francji i walcz o atrakcyjne bonusy warte łącznie aż 6000 zł!

1. Zarejestruj się w konkursie, klikając poniższy przycisk.

2. Obstawiaj mecze angielskiej Premier League, Pucharu Anglii, Pucharu Ligi Angielskiej, niemieckiej Bundesligi, Pucharu Niemiec, francuskiej Ligue 1, Pucharu Francji lub Pucharu Ligi Francuskiej od 18.01.2017 do 08.02.2017. Min. kurs 1,50; w przypadku zakładów wielokrotnych łączny kurs musi wynieść 1,50; maks. stawka 100 zł. Za każde 1 EUR (4 zł), które postawisz, otrzymasz 1 punkt do konkursowego rankingu.

3. Zbieraj punkty, pnij się w górę rankingu i zgarnij jedną z 50 nagród wartych łącznie aż 6000 zł!


data dodania: 2017-01-21 21:45:18

konkurs typera

Zaloguj się aby komentować.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../