mini logo typosfera.net

rejestracja | hasłobetclic zwrot 200zł


Betclic ma dla Ciebie specjalną ofertę powitalną w zakładach sportowych, aby umożliwić Ci sprawdzenie Betclic bez żadnego ryzyka! Dzięki ofercie cashback możesz postawić swój pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka na dowolne wydarzenie sportowe. Jeśli wygrasz, zgarniesz wygraną.

Natomiast, jeśli Twój zakład okaże się nietrafiony, oddamy Ci całą stawkę aż do 200 zł! Zwrot w zakładach możesz natychmiast wypłacić lub grać dalej. To nie jest bonus, którym trzeba obracać!

Jak skorzystać z cashbacku 200 zł w Betclic?


1. Zarejestruj się w Betclic i dokonaj pierwszej wpłaty.

2. Postaw pierwszy zakład do 200 zł, mający co najmniej 3 możliwe wyniki, np. mecz piłki nożnej 1X2.

3. Jeżeli Twój zakład okaże się trafiony, zgarniasz wygraną. Jeżeli nie wygrasz, oddamy Ci całą stawkę aż do 200 zł. Zwróconą kwotę możesz od razu wypłacić! To naprawdę wyjątkowa oferta, która daje Ci szansę na grę bez żadnego ryzyka! Otrzymanym zwrotem nie musisz obracać.

Przykład: jak odebrać zwrot w zakładach?


Chciałbyś postawić zakład za 200 zł na remis w meczu Lech Poznań - Arka Gdynia. Powiedzmy, że kurs na taki wynik wynosi 6,00.

W razie wygranej otrzymasz:
200 zł x 6,00 = 1200 zł

Jeśli mecz nie zakończy się remisem, oddamy Ci całą stawkę 200 zł. To oferta bez żadnego ryzyka!


data dodania: 2017-02-03 17:44:03

zwrot zakładu cashback

Zaloguj się aby komentować.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../