mini logo typosfera.net

rejestracja | hasłoobrazek newsa


Marzec to miesiąc wielkiej zadymy, a dzięki nam będzie jeszcze bardziej odlotowo!Dlaczego? Będziemy Ci oferować darmowy zakład 60 PLN co tydzień, aż wygrasz. Jesteśmy tak zakręceni, że ‘March Mayhem’ będzie trwał do końca kwietnia!
Oto, jak to działa:

1. Otwórz konto w Betsafe i weź udział w naszej niesamowitej zadymie

2. Wystarczy wpłacić 60 PLN raz, aby otrzymać swój pierwszy darmowy zakład 60 PLN.

3. Postaw swój pierwszy darmowy zakład z maksymalnym kursem 4.0, a jeśli okaże się on przegrany, otrzymasz nowy w nadchodzący czwartek do 12:00 CET (darmowy zakład musi zostać rozliczony do środy, 23:59 CET).

Promocja “Graj aż wygrasz” jest dostępna dla nowych klientów, którzy zarejestrują konto pomiędzy wtorkiem, 2 marca, 00:01 CET a piątkiem, 31 marca 2017, 23:59 CET.

Aby wziąć udział w promocji “Graj aż wygrasz” wymagany jest pierwszy depozyt w wysokości 60 PLN. Następnie na konto klienta zostanie przyznany pierwszy darmowy zakład. Dowiedz się jak działa darmowy zakład.


data dodania: 2017-03-10 17:28:37

darmowy zakład

Zaloguj się aby komentować.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../