mini logo typosfera.net

rejestracja | hasłoobrazek newsa


Odpowiedz na nasze pytania dotyczące Ligi Mistrzów, a otrzymasz zakład bez ryzyka o wartości 30 PLN na rozgrywane w następnym tygodniu mecze Ligi Mistrzów za każdym razem, gdy odgadniesz prawidłową odpowiedź.

Do 3 czerwca będziemy zadawać Ci dwa pytania w każdym tygodniu rozgrywek, będziesz zatem mieć mnóstwo okazji do zdobycia zakładów bez ryzyka. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymasz zakład bez ryzyka o wartości 30 PLN na rozgrywane w następnym tygodniu mecze Ligi Mistrzów. Odgadnij prawidłowo oba pytania, a otrzymasz dwa zakłady bez ryzyka o wartości 30 PLN na mecze Ligi Mistrzów w następnym tygodniu.

Dodatkowo, za każdą poprawną odpowiedź weźmiesz udział w losowaniu. Zwycięzca otrzyma pakiet nagród na finał Ligi Mistrzów, który obejmuje podróż, zakwaterowanie oraz bilety na wielki mecz finałowy.

Ponadto każdy gracz, który spróbuje swoich sił w wiosennej edycji naszych zagadek 6 lub więcej razy, otrzyma na zakończenie promocji zakład bez ryzyka o wartości 30 PLN.

Pytanie 7: Ile żółtych kartek zostanie pokazanych w meczach Ligi Mistrzów 14go marca (tylko czas regulaminowy)?Pytanie 8: Ile bramek zostanie strzelonych w meczach Ligi Mistrzów 15go marca (tylko czas regulaminowy)?
data dodania: 2017-03-13 19:15:35

liga mistrzów darmowy zakład

Zaloguj się aby komentować.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../