ako - szukany TAG w promocje

Przed nami kolejna tura spotkań Ligi Mistrzów, a w niej m.in. pojedynki Legii z Realem, Man City z Barceloną oraz Borussii Dortmund ze Sportingiem Lizbona. W Expekt możesz zgarnąć aż 25% więcej za trafione zakłady wielokrotne na te ekscytująco zapowiadające się starcia.

Nasza fantastyczna oferta na zakłady akumulowane na europejską piłkę nożną daje szansę na zdobycie bonusu aż do 100% dla zakładów akumulowanych na najlepsze ligi w Europie, a także etap grupowy i decydującą fazę Ligi Mistrzów.

Dzięki funkcji Multi+ za każdy wygrany, przedmeczowy zakład wielokrotny, składający się z 5+ zakładów składowych otrzymasz dodatkowe wygrane. Nawet do 100% jeśli postawisz odpowiednio długi kupon.

Wygraj do 100% więcej w zakładach wielokrotnych! Dzięki funkcji Multi+ za każdy wygrany, przedmeczowy zakład wielokrotny, składający się z 5+ zakładów składowych. Funkcja ta działa tylko w wybranych zakładach i wydarzeniach.

Jesteś gotowy na świetne nagrody?! Postaw zwycięski kupon o jak najwyższym AKO i sprawdź na tablicy Combi Liderów BWIN, jak wysoko jesteś. 3 rundy wyzwań i w każdej unikalne nagrody. Bilety VIP na mecze Realu Madryt, Juventusu i Anderlechtu oraz 19.5 tysiąca euro we freebet’ach.

Sezon tenisa w pełni i z tej okazji bukmacher Sportingbet wprowadził promocję z bonusami od AKO dla kuponów zawierające mecze tenisa. Co tydzień można zgarnąć dodatkowe 400zł do swoich wygranych.

Bukmacher Bwin wprowadził do oferty specjalne kupony o podwyższonym AKO. Ofertę można znaleźć w zakładce Zakłady Hot Combo, Combi +. Zakłady obejmują zwycięzców meczów oraz zakłady na overy. Kursy w tych specjalnie wyselekcjonowanych kuponach są o 30% wyższe od zwykłego ako.

Nasza fantastyczna oferta na zakłady akumulowane na europejską piłkę nożną daje szansę na zdobycie bonusu aż do 100% dla zakładów akumulowanych na najlepsze ligi w Europie, a także etap grupowy i decydującą fazę Ligi Mistrzów - i obejmuje teraz rynek Wynik/Obydwie drużyny strzelą gola, dodatkowo do rynku Wynik końcowy.

Bukmacher 10Bet wchodzi w Nowy Rok ze specjalną ofertą na kupony z czterema zakładami i więcej. Jeśli nie trafisz jednego z typów, to bukmacher zwróci Ci stawkę do 50 euro. W każdym miesiącu, aż do 10 razy!

Złóż kupon łączony za minimum 50zł składający się z co najmniej 5 wyborów, każdy z kursem wynoszącym co najmniej 1.25. Typuj wydarzenia z różnych dyscyplin, na dowolnym rynku, a jeśli Twój zakład okaże się przegrany i zabraknie Ci jednego poprawnie wytypowanego wyboru, zwrócimy Ci stawkę do maksymalnej wartości 250zł tygodniowo.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.