betshow - szukany TAG w promocje

W kolejnym odcinku BetShow, Justyna Kowalczyk i Łukasz Kruczek opowiadają o tym, co po Olimpiadzie. Odcinek prowadzi Anna Kukawska.

Weekendowo zapraszamy Was do sześćdziesiątego piątego wydania naszego programu BetSHOW, w którym tym razem znajdziecie Macieja Miszkinia oraz Łukasza Mordarskiego. Będziemy rozmawiać zarówno o boksie jak i o piłce nożnej, dlatego już we wstępie zachęcamy do przejrzenia materiału, dowiecie się kilku naprawdę bardzo ciekawych rzeczy, których szkoda by było ominąć.

W kolejnym odcinku BetShow Apoloniusz Tajner podsumowywuje najlepszy sezon Polski w skokach, a Krzysztof Cegielski przewiduje jak potoczy się Ekstraliga i Grand Prix na żużlu. Prowadzi Anna Kukawska.

Pojawił się najnowszy odcinek naszego BetSHOW, w którym tym razem zobaczycie Marcina Kuźbę oraz Marcina Helda. Tych dwóch panów (szczególnie pierwszego!) powinniście doskonale kojarzyć, dlatego liczymy, że opracowany przez nas materiał spodoba się Wam i dacie o nim cynka swoim znajomym. Nie często bowiem otrzymujecie aż tak ekskluzywne rozmówki ze swoimi ulubieńcami.

Na weekend mamy dla Was kolejną piłkarską bombę! W najnowszym odcinku BetSHOW rozmawiamy z Piotrem Włodarczykiem oraz ponownie, z Janem Tomaszewskim, z którym raz jeszcze chcieliśmy poruszyć (głównie) kwestie związane z losowaniem do EURO 2016. Jak pamiętacie, niedawno próbowaliśmy uzyskać jego przypuszczenia co do drużyn, na które trafimy.

Witamy Was serdecznie w piątek i gorąco zapraszamy do zapoznania się z pięćdziesiątym siódmym odcinkiem Betshow, który właśnie trafił do sieci, a dokładnie na nasz kanał Youtube. Tym razem w całości skupiamy się na piłce nożnej, będziemy o niej rozmawiać przez osiem minut. Jeśli są więc wśród nas fani futbolu – a wiemy, że są – to mówimy prosto z mostu: nie traćcie czasu, oglądajcie!

Jan Tomaszewski opowiada o szansach naszych klubów w Europejskich Pucharach, a Janusz Korwin-Mikke prezentuje swoje, jak zawsze, kontrowersyjne poglądy na sport!

Z Radosławem Majdanem o tym jak zmieniła się piłka w ostatnich latach, czym jest gra w reprezentacji i jak wygląda piłkarza życie po karierze. Cześć 1 z 4!

Albert "Dragon" Sosnowski typuje walkę Włodarczyk - Czakijew, Jan Błachowicz - Mistrz KSW w wadze półcieżkiej - o swoich zainteresowaniach poza MMA, a także Piotr "Glaca" Mohamed - wokalista My Riot - o sportowcach niepokornych!

W 24tym odcinku programu Betshow: Grzegorz Proksa o zdobyciu Mistrzostwa Świata i swoich zainteresowaniach poza bokserskich, a także Maciek Kot zdradzający kulisy kadry Łukasza Kruczka.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.