mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

Betway Najnowsze promocje

Liverpool vs. Arsenal to jedno z najbardziej oczekiwanych spotkań w kalendarzu the Premier League. To mecz, który może zadecydować o losie obu drużyn w tym sezonie. Postaw zakład na mecz Liverpool vs. Arsenal o minimalnej stawce 100 zł, a otrzymasz od nas darmowy zakład o wartości 40 zł, niezależnie od wyniku Twojego zakładu.

Postaw cztery (lub więcej) zakładów na koszykówkę (mecze NBA, NCAAB, Euroligi, Eurocup, niemieckiej Bundesligi, hiszpańskiej ACB i włoskiej Lega A) o wartości min. 40 zł każdy, a następnego dnia nagrodzimy Cię Darmowym Zakładem o wartości 40 zł.

Najlepsi tenisiści świata zagrają o prawie 5 milionów $. Ty również możesz przy tym coś ugrać. Do 18 października możesz zgarniać darmowy zakład za zakładem. Wystarczy, że w ciągu jednego dnia postawisz min. 4 zakłady w trakcie gry na tenisa, każdy o min. stawce 40 zł.

Postaw pięciokrotny (lub wyższy) zakład akumulacyjny Wygrana/Remis/Wygrana na dowolne mecze piłki nożnej i jeśli zawiedzie Cię jeden z wyborów, otrzymasz od nas refundację w postaci darmowego zakładu do 100 zł.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.