cashback - szukany TAG w promocje

Betclic ma dla Ciebie specjalną ofertę powitalną w zakładach sportowych, aby umożliwić Ci sprawdzenie Betclic bez żadnego ryzyka! Dzięki ofercie cashback możesz postawić swój pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka na dowolne wydarzenie sportowe. Jeśli wygrasz, zgarniesz wygraną.

W Expekt.com zmiana oferty powitalnej dla nowych graczy. Teraz każdy nowo rejestrujący się u bukmachera otrzyma CASHBACK - czyli zwrot gotówki za nie trafiony pierwszy zakład, aż do 222zł!

Zbliżają się Mistrzostwa Świata w Brazylii więc bukmacherzy szukają sposobów by przyciągnąć do siebie nowych klientów. Expekt zaoferował CASHBACK - czyli zwrot przegranego zakładu do 150zł stawki. Nie wymaga on obrotu.

Bukmacher Expekt zmniejszył kwotę Cash Back z 40zł do 10zł. Teraz gdy zawrzesz zakład za sumę minimum 10 PLN i przegrasz, możesz uzyskać zwrot stawki do 50zł.

Betclick w swojej ofercie ma Cashback za pierwszy zakład, czyli zwrot gotówki do 55zł w przypadku nie trafienia wybranego typu. Z powodzeniem możesz wykorzystać swoją szansę w dzisiejszych spotkaniach Ligi Mistrzów.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.