konkurs typera - szukany TAG w promocje

Nie nudź się w oczekiwaniu na powrót polskiej Ekstraklasy! Zabij trochę czasu, biorąc udział w naszym nowym konkursie typerskim! Zarejestruj się w nim, obstawiaj ligowe i pucharowe mecze w Anglii, Niemczech oraz Francji i walcz o atrakcyjne bonusy warte łącznie aż 6000 zł!

Zapraszamy Cię do udziału w konkursie Betclic tylko dla polskich graczy z nagrodami wartymi 10 000 zł. Do 19 grudnia typuj wyniki w polskiej Ekstraklasie i zbieraj punkty do konkursowego rankingu zwycięzców. Zapisz się poniżej i zacznij zbierać punkty.

Jeśli chcesz zabić nudę w słotne, jesienne wieczory i przy okazji zrobić sobie przedwczesny świąteczny prezent, weź udział w naszym nowym konkursie typerskim! Konkurs jest przeznaczony wyłącznie dla graczy z Polski, dlatego Twoja szansa na zgarnięcie nagrody jest większa niż zwykle!

Wnieś przynajmniej 5 zakładów po 50 zł na trwające ME (mogą być zakłady pojedyncze lub wielokrotne o łącznym kursie 1,50) i poprawnie wytypuj, kto stanie na podium i w jakiej kolejności, a jeśli trafisz otrzymasz od nas jedną z nagród z puli 10 000 zł! Swoje typy z podeślij nam na Facebooku w specjalnie założonym temacie, który znajdziesz na naszym fanpagu.

Przedstawiamy Ci wyjątkowy konkurs z pulą 60.000zł każdego dnia. Konkurs przeprowadzony zostanie w trakcie pierwszego tygodnia turnieju Australian Open i jest kompletnie darmowy. Wszystko co musisz zrobić to wytypować poprawnie przynajmniej 8 z 12 spotkań i otrzymasz nagrodę!

Postaw zakład w ComeOn i zatypuj zestaw spotkań z Premier League, aby wziąć udział w podziale nagrody z puli. Jeśli trafisz co najmniej 8 wyników otrzymasz swoją część z puli nagród 25 000 zł! Masz też szansę na 50tys ekstra!

Śledź oficjalny profil Unibet Polska na Twitterze i wygrywaj nagrody w ich regularnych konkursach typerskich pod hashem #Unibetting. W każdy piątek pojawiają się 3 mecze do typowania, które należy obstawić wg wskazówek do 12:00 w sobotę.

Co tydzień możesz typować nowy zestaw spotkań w Sportingbet i tym samym dajesz sobie szansę na wygranie nawet 40.000zł! Sam zestaw obstawiasz za darmo, aby jednak był on aktywny, musisz postawić dowolny zakład na zakłady sportowe w Sportingbet.

Wytypuj wygrane! Jeśli trafisz co najmniej 8 wyników otrzymasz swoją część z puli nagród 50 000 zł! W spotkaniach możesz wykorzystać 3 podwójne szanse, aby zwiększyć możliwość wygranej.

Przerwa w rozgrywkach Premier League nie oznacza, że zatrzymujemy zabawę w Typer 1x2. Wraz z nadchodzącymi meczami kwalifikacyjnymi Euro 2016 dajemy Wam szansę gry o 75 000 zł w gotówce.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.