ms2014 - szukany TAG w promocje

Uczcij z ComeOn finał największej imprezy sportowej tego roku. Wystarczy ukończyć 3 zadania aby zdobyć swoją część puli nagród 50 000 zł.

Ostateczne rozstrzygnięcia na Mistrzostwach Świata w Brazylii już w ten weekend. Przez miesiąc zmagań dokładnie poznaliśmy style gry zespołów i formę poszczególnych graczy. Ta wiedza może się przydać w stawianiu na zakłady niestandardowe, których przegląd prezentujemy poniżej.

Każdy, kto obstawi finał lub mecz o 3. miejsce, otrzyma darmowy zakład 30PLN* na zbliżające się kwalifikacje Ligi Mistrzów i Ligi Europejskiej.

62 mecze piłkarskich Mistrzostw Świata 2014 w Brazylii już za nami! Został już tylko finał: Niemcy - Argentyna, ale wcześniej mecz o trzecie miejsce: Brazylia - Holandia. Zobacz, jak typują nasi eksperci Roman Kołtoń i Mateusz Borek. Czy Niemcy wygrają Mundial 2014? Czy Brazylia ma jeszcze szanse na medal?

Pozostały dwa ostatnie mecze piłkarskich Mistrzostw Świata 2014. Po upokarzającej porażce z Niemcami Brazylia podejmie Holandię w meczu o 3. miejsce. Finałowa rozgrywka to pojedynek najlepszej drużyny na świecie z najlepszym graczem na świecie. Czy Messi zatrzyma niemiecką maszynę?

Ostatnia szansa na załapać się na największą loterię na ComeOn w której 100 szczęśliwych zwycięzców odbierze po €1,000 każdy.

Szanse półfinalistów MŚ 2014 w Brazylii w ocenie Romana Kołtonia. Czy Brazylia wygra z Niemcami? Czy Holandia pokona Argentynę? Dowiedz się, jak półfinałowe spotkania typuje nasz piłkarski ekspert - Roman Kołtoń.

Jeśli postawisz minimum 20 złotych lub więcej na dokładny wynik, strzelca bramki (w dowolnym momencie) lub podwójny wynik (do przerwy/cały mecz) w meczu Holandia v Argentyna, otrzymasz od nas zakład bez ryzyka o wartości 20 zł na wirtualny futbol.

Postaw zakład na rynek Wygra, na MŚ i jeżeli Twoja drużyna zostanie wyeliminowana po serii rzutów karnych, otrzymasz zwrot za przegrany zakład.

Z okazji Mistrzostw Świata w Brazylii oferujemy plakat: wyśli wiadomość e-mail podając imię, nazwisko i dane adresowe. Uwaga: oferta ważna do wyczerpania zasobów!

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.