nagrody - szukany TAG w promocje

2016 to rok przestępny. Aby to uczcić, rozdamy 800.000 PLN lojalnym graczom Betssona. 29 lutego jeden z graczy stanie się bogatszy o 400.000 PLN. To jeszcze nie wszystko - w każdy poniedziałek lutego będziemy organizować losowanie z pulą 100.000 PLN, która zostanie podzielona pomiędzy 1.000 graczy. Aby otrzymać los na loterię, po prostu zapisz się i wykonaj poniższe kroki.

Dołącz do świątecznej kampanii Betssona! Na stronie bukmachera zapisz się do promocji i odbierz wspaniałą nagrodę w każdy poniedziałek. W każdym tygodniu, w którym postawisz minimum 90 PLN w Zakładach Sportowych, otrzymasz jeden z poniższych świątecznych prezentów! Do wygrania między innymi bilety na mecz Premier League!

Bukmacher BetClic dla najlepszych Typerów spełniających dane kryteria co miesiąc rozdziela wysokie free bety (darmowe zakłady). Łączna pula tych zakładów na ten rok wyniesie 20.000 złotych.

Rusza nowy sezon Kapitana Betsson! Czeka na Was jeszcze więcej emocji niż ostatnio, ale przede wszystkim, planujemy rozdać aż 333 nagrody! A w tym konsole PS Vita!

Zarejestruj swoje zakłady i walcz o wspaniałe nagrody! Tym razem do wzięcia będą trzy wycieczki do Monachium oraz bonusy o łącznej wartości 8000 €!

Graj za darmo i wygrywaj wspaniałe nagrody u bukmachera Unibet. Expert Football Challange to nowy konkurs, w którym możesz zmierzyć się ze znajomymi i przy okazji zdobyć atrakcyjne nagrody.

Wyzwanie US Open Race: 10.000 EUR i dwutygodniowy pobyt na Australian Open czekają!
Nadchodzące wielkie emocje w tenisie idealnie zapełnią lukę między zakończonym mundialem, a rozpoczęciem rozgrywek ligowych. Nasze wspaniałe wyzwanie - "US Open Race" gwarantuje użytkownikom nie tylko świetną zabawę, ale także wielkie wygrane!

Serwis Gamebookers świętuje 10. rocznicę działalności w Internecie. Z tej okazji bukmacher postanowił nagradzać graczy za zdobywane punkty w zakładach, kasynie i pokerze. Nagrodami są wysokiej jakości sprzęt elektroniczny i bonusy pieniężne.

Na 20 najlepszych uczestników czekają wspaniałe nagrody bonusowe - zawalcz o wejście do ścisłej czołówki! Miesięczna pula nagród w naszym konkursie to aż 5000 PLN! Kto będzie najlepszy...? Graj o naprawdę duże pieniadze!

Startuje 3 Edycja "FANÓW PIŁKI"! Nasz konkurs to pozycja obowiązkowa dla każdego piłkarskiego kibica!

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.