oferta powitalna - szukany TAG w promocje

Bukmacher Betsson zmienił swoją ofertę powitalną dla nowych graczy. Od teraz jest to zakład bez ryzyka aż do 300zł! Wystarczy założyć kont, postawić pierwszy zakład i otrzymasz równowartość tego zakładu w kwocie do 300zł do postawienia na wybrane zdarzenie.

W Expekt.com zmiana oferty powitalnej dla nowych graczy. Teraz każdy nowo rejestrujący się u bukmachera otrzyma CASHBACK - czyli zwrot gotówki za nie trafiony pierwszy zakład, aż do 222zł!

Bukmacher Sportingbet od 6 stycznia wrócił do poprzedniej oferty startowej dla nowych Graczy, a mianowicie do zakładu bez ryzyka do 150zł. W przypadku porażki takiego zakładu otrzymujesz pełną stawkę zwrotu w postaci bonusu do 5-krotnego obrotu.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.