mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

Sportingbet Najnowsze promocje

Wnieś dowolną ilość pojedynczych zakładów na żywo na zdarzenia w Australian Open, każdy zakład po kursie całkowitym 1.70 lub wyższym, z minimalną stawką 40 PLN dla każdego zakładu i zdobądź darmowy zakład o wartości nawet 200 PLN na koniec turnieju!

Bukmacher Sportingbet ma dla Was promocję w której osoby z największą zebraną liczbą punktów pojadą na mecze Premier League. Wystarczy stawiać zakłady AKO o kursach powyżej 1.50 i stawce 20zł, by zbierać punkty.

Sportingbet Challenge! Pula 400.000 PLN zostanie rozbita pomiędzy wszystkich graczy, którzy postawią łącznie przynajmniej 40 PLN na zakładach sportowych o kursie minimum 1.20 na zdarzenie KAŻDEGO DNIA trwania oferty.

Bukmacher Sportingbet od 6 stycznia wrócił do poprzedniej oferty startowej dla nowych Graczy, a mianowicie do zakładu bez ryzyka do 150zł. W przypadku porażki takiego zakładu otrzymujesz pełną stawkę zwrotu w postaci bonusu do 5-krotnego obrotu.

Co tydzień możesz uzyskać do 400zł bonusu z kuponów na których obstawiasz mecze piłki nożnej lub tenisa. Bonus jest zależny od ilości zdarzeń na kuponie i może wynieść do 35% stawki. Co poniedziałek zostanie zaksięgowany należny Ci bonus.

Bukmacher Sportingbet ma dziś w ofercie 7 darmowych spinów w grze Starburst dla graczy, którzy postawią zakład na dokładny wynik meczu POLSKA vs CZECHY. Mecz rozpoczyna się o 20:45

U bukmachera Sportingbet im bardziej jesteś aktywny tym bardziej zasługujesz na większy Tygodniowy Zwrot! Wypłacane co poniedziałek za twoje wyniki w ubiegłym tygodniu!

Bukmacher Sportingbet ma dziś w ofercie 7 darmowych spinów w grze Starburst dla graczy, którzy postawią zakład na dokładny wynik meczu Real Madryt vs Paris SG. Mecz rozpoczyna się o 20:45

Bukmacher Sportingbet ma dziś w ofercie 7 darmowych spinów w grze Starburst dla graczy, którzy postawią zakład na dokładny wynik meczu Lazio vs AC Milan. Mecz rozpoczyna się o 20:45

Bukmacher Sportingbet ma dziś w ofercie 7 darmowych spinów w grze Starburst dla graczy, którzy postawią zakład na dokładny wynik meczu Legia vs Club Brugge. Mecz rozpoczyna się o 21:00

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.