mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

Williamhill Najnowsze promocje

Pierwszym eliminacyjnym rywalem Polaków będzie debiutującą w rozgrywkach UEFA reprezentacja Gibraltaru. W swoim pierwszym oficjalnym meczu na arenie międzynarodowej piłkarski kopciuszek zremisował towarzysko ze Słowacją. W meczach o eliminacyjne punkty nikt jednak nie spodziewa się innego wyniku niż wysokiej wygranej Polaków nad „Gibem”.

Czas na pierwsze mecze półfinałowe Ligi Mistrzów! Do tej pory najlepsze wrażenie pozostawiły po sobie kluby z Hiszpanii i Niemiec, czego ukoronowaniem będą półfinały, w których czeka nas prawdziwa wojna hiszpańsko-niemiecka!

Już we wtorek pierwsze mecze w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Na każdy z czterech spotkań William Hill przygotował specjalną ofertę, czyli ponad 180 rynków w zakładach przedmeczowych. Do tego doładowane, wyższe kursy na wybrane Wincasty!

Już w ten piątek dowiemy się na co naprawdę stać aktualnie reprezentację Polski w piłce nożnej! Na Stadionie Narodowym w Warszawie podejmujemy Ukrainę, i to my jesteśmy lekkim faworytem tego meczu. Sprawdź pełną ofertę zakładów na mecz naszej drużyny oraz oferty specjalne!

Powracają piłkarskie emocje na najwyższym poziomie! Dziś i w środę rozegrane zostaną pierwsze mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów. Czy mistrzowie Szkocji powtórzą listopadowe zwycięstwo nad Barceloną? A może to Włosi zdobędą twierdzę ‘The Hoops’? Typuj mecz Celtic – Juventus! Jednak megahit kolejki to spotkanie na Santiago Bernabeu. Kto wygra pierwszą odsłonę batalii miedzy Realem i Manchesterem? Czy Ronaldo zapewni Królewskim spokój przed rewanżem?

Czy ktoś jest w stanie zatrzymać rozpędzoną Borussię Dortmund? Sztuki tej w sobotnie popołudnie spróbuje dokonać A. Rudnevs i spółka z Hamburga. Czy najlepszy polski napastnik, jak to zwykł robić po powrocie z reprezentacji, znów strzeli bramkę w lidze i da wygraną mistrzom Niemiec?

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.