mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

TYPOSFERA.NET - jedyny taki serwis bukmacherski w Polsce !!

logo typosfery

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu. Każdy człowiek ma prawo do własnych decyzji - na tym polega WOLNOŚĆ.

Nie gwarantujemy 100% skuteczności zamieszczonych na stronie typów bukmacherskie. Nikt nie jest w stanie tego zrobić i nie od tego zależy sukces w zakładach sportowych.

Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza graniacami POLSKI, właścicielem jest spółka zagraniczna LemonSports Ltd.

Nie interesują nas gry hazardowe typu LOTTO. Jesteśmy po to by pomóc Wam odnaleźć się w zakładach bukmacherskich, gdzie przede wszystkim liczy się wiedza.

Kontakt z administratorem serwisu przez formularza kontaktu.

Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie:
- wymiany linkami, buttonami oraz bannerami;
- redagowania informacji sportowych
- analizowania zdarzeń sportowych i podawania typów

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.