mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

Zasady Konkursu na Typera Miesiąca

Zasady

Najlepszymi Typerami zostają osoby, które oddadzą minimum 20 typów pojedynczych w miesiącu i w sposób uczciwy wygrają klasyfikację danego miesiąca. Jeśli jesteś zarejestrowany na stronie i typujesz, to automatycznie bierzesz udział w konkursie. Ewentualnie po jego zakończeniu możesz zgłosić, że nie chcesz odbierać nagrody. Wtedy przechodzi ona na kolejną sklasyfikowaną osobę.

Nagrody - bonusy w Sportingbet

1. 300 pln
2. 200 pln
3. 100 pln
4. 50 pln
5. 50 pln

Nagrody dla najwyżej sklasyfikowanych *Nowych Graczy
1. 50pln
2. 50pln
3. 50pln
* Nowy Gracz - to osoba, która zarejestrowała konto w danym miesiącu, którego dotyczy klasyfikacja lub w miesiącu poprzednim.

Warunki otrzymania nagrody

- Aby otrzymać nagrodę należy podać, w określonym terminie, login swojego konta w SportingBet.com, na które ma zostać przyznany bonus. - Aby wypłacić bonus z konta, należ obrócić go 5 krotnie, po kursie minimum 1.50

Po kilku dniach od zakończenia klasyfikowanego miesiąca pojawia się w Newsach informacja na temat osób nagrodzonych. Od tego czasu można wysyłać swoje dane. Termin na przesłanie niezbędnych informacji to 15 dzień następnego miesiąca po których zamknięto klasyfikację. Po tym terminie w przypadku nie zgłoszenia się z kompletnymi i prawidłowymi danymi, nagroda przepada.

Wyliczanie punktów

Ze wzoru: (skuteczność * zysk)+(0.02*koszt), przy czym osoby ze stratą, otrzymują 0 punktów i nie są brane pod uwagę w klasyfikacji z nagrodami.

Dlaczego nie warto oszukiwać?

  • typy czołówki na koniec miesiąca są sprawdzane
  • powiązanie kont jest weryfikowane
  • ban oznacza dożywotnie rozstanie się z Systemem
  • bo tak naprawdę oszukujesz tylko siebie
Obstawiaj w Sportingbet juz teraz i dobierz swoje 200zł bonusu!

Dołącz do rywalizacji w konkursie!

Konkurs Typera

W konkursie bierze udział każdy gracz, który w danym miesiącu postawi chociażby jeden typ na naszej stronie. Stawianie w naszym konkursie nie wiąże się z żadnymi opłatami. Nie wypłacamy także zysków z tytułu trafionych typów. Konkurs jest rywalizacją o tytuł najlepszego Typera miesiąca. Oczywiscie wiąże się to z otrzymaniem stosownej nagrody na koniec rywlizacji.

Dołącz do konkursu!

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../