mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

Regulamin Serwisu Typosfera.net

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Właściciel serwisu nie odpowiada za treści wprowadzane przez użytkowników. Treści o charakterze rasistowskim lub innym ubliżającym osobom trzecim czy grupom osób, mogą zostać usunięte przez właściciela, a konto użytkownika używającego wymienionych treści zostanie usunięte.
 2. Każdy z użytkowników serwisu rejestrując się wyraża zgodę na stosowanie się do regulaminu. Właściciel zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez informowania o tym użytkowników, pod warunkiem, że zmiany nie będą zmuszały użytkowników do płatności.
 3. Właściciel zobowiązuje się do nie udostępniania danych osobowych użytkowników osobom trzecim, poza przypadkami postępowania karnego.
 4. Złamanie tego regulaminu jest podstawą do usunięcia konta.

II. TWOJE KONTO

 1. Użytkownik w czasie rejestracji wybiera swoje hasło. Właściciel nigdy nie pyta o hasło. Wszelkie pytania o hasło wysyłane na adres email użytkownika lub przesyłane w inny sposób są próbą wyłudzenia hasła i kradzieży konta. Jeżeli zapisujesz hasło na komputerze lub w inny sposób, musisz się liczyć z tym, że może ono zostać skradzione przez osoby trzecie.
 2. Obowiązuje zasada: jedno konto dla jednej osoby. W przypadku wychwycenia nieprzestrzegania tego punktu regulaminu, konta zostaną usunięte.
 3. Użytkownik zobowiązuje się do podania prawidłowego adresu email, dla celów korespondencji z Administratorem serwisu.
 4. Spam - umieszczanie linków spamujących lub przesyłanie treści spamujących do innych użytkowników jest zabronione!
 5. Właściciel zastrzega sobie prawo do modyfikowania serwisu bez uprzedzania o tym użytkowników.
 6. Obowiązuje całkowity zakaz wykorzystywania treści autorskich serwisu bez porozumienia z Właścicielem
 7. Właściciel może skasować konto użytkownika bez uprzedniego informowania o tym, jeżeli użytkownik złamię regulamin.
 8. Właściciel zastrzega sobie prawo do braku gwarancji działania serwisu w przypadkach zależnych od osób trzecich (np. administratorów serwera) lub w przypadku kataklizmu oraz w innych niezależnych od właściciela przypadkach.

III. Korzystanie z Systemu Typera

 1. Korzystanie z Systemu Typera jest nieodpłatne
 2. Wpisywanie do systemu danych nieprawdziwych dotyczących bieżących wydarzeń sportowych niesie ze sobą blokadę opcji dodawania spotkań, a w ostatecznych przypadkach blokady całego konta.
 3. Dublowanie spotkań w Systemie jest działaniem, które ostatecznie prowadzi do blokady opcji dodawania meczy.
 4. Zawyżanie kursów w typach nie klasycznych, traktowane jest jako oszustwo innych użytkowników Systemu, a tym samym w konsekwencji prowadzi do blokady dodawania takich typów lub blokady całego konta.
 5. Konkursy w systemie posiadają określone zasady uczestnictwa, do których należy się stosować aby przystąpić do rywalizacji.
 6. Jakiekolwiek próby oszustwa w konkursach są zagrożone dożywotnią blokadą konta!
 7. Używanie obraźliwego języka w stosunku do innych użytkowników systemu karane jest ograniczeniami konta, a w ostateczności blokadą.

System Typera

system jest darmowy

stawiasz za darmo, zawsze!

wygrywasz nagrody

wygrywasz nagrody w różnych konkursach!

spolecznosc Typerów

nawiązujesz kontakty z innymi osobami

system jest przejrzysty

pełny wgląd w statystyki i typy innych osób.

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../