mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

Badania w dziedzinie neuroekonomii (nauki, która stara się wyjaśnić ludzkie procesy myślowe stojące za podejmowaniem decyzji) wykazały, że doświadczenia związane z zarabianiem pieniędzy przetwarzane są przez mózg dokładnie tak samo, jak chemicznie wywołane stany euforii, a związane ze stratami – jak śmiertelne niebezpieczeństwa.

Paradoks Monty Hall’a - to przykład problemu kiedy przy prostym wyborze jednego faworyzowanego wyniku ludzie wykazują się podstawową niewiedzą w kwestii oceny prawdopodobieństwa.

Bardzo często jest tak, że gracze obstawiają wedle własnego przeczucia, czy też instynktu.
Niestety takie interpretacje posiadają wiele błędów i są bardziej irracjonalne niż myślisz.
Działają tu prawa znane w psychologii heurystyką. Ogólnie rzecz ujmując nasz mózg przypisuje większe prawdopodobieństwo zdarzeniom, które łatwiej nam przywołać do świadomości i są dla nas bardziej wyraziste emocjonalnie.

Sure bets - czyli pewne, dające 100% gwarancją sukcesu zakłady. Jak to możliwe? Takie zakłady pojawiają się od czasu do czasu kiedy w ofertach bukmacherów są duze odchylenia.

Czym są Handicapy Azjatyckie, jak stawiać i co oznaczają szczegółowe oznaczenia. Wszystko wytłumaczone na przykładach.

Na stronach bukmacherów spotkasz się prędzej czy później z zakładami systemowymi, czym one są, i jakich kombinacji możemy użyć? Co kryje się pod hasłami Trixi, Patent itp...

Ważne informacje na temat gry w zakładach bukmacherskich, czyli jak rozsądnie zarządzać kapitałem, który mamy do dyspozycji. Czym są zagrywki bukmacherów na kursach, gdzie szukał Surebetów, kryteria Kelly'ego...

W tym krótkim tekście zawierają się podstawowe informacje na temat rozpoczęcia gry w zakładach bukmacherskich. Jakie warunki trzeba spełnić, jak wpłacić i wypłacić pieniądze na konto bukmachera.

Opis podstawowych rodzajów zakładów bukmacherskich. Dowiesz się czym są zakłady klasyczne, zakłady na ilość‡ goli i zakłady z handicapem, w tym handicap azjatycki.

Słowniczek przydatnych zwrotów bukmacherski. Pomocny zarówno początkującym graczom jak i tym bardziej doświadczonym. Jeśli nie wiesz co znaczy jakieś potoczne wyrażenie, sprawdź tutaj.

<<[ 1 ] | 2 | >>

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../