mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

26 lutego odbędzie się 89 edycja Oscarów. Ta prestiżowa impreza filmowa, to też szansa dla obstawiających na zdobycie niemałego dochodu ale jeśli potrafią oni sprostać temu nietypowemu rynkowi. Czytaj i dowiedz się jak ruchy kursów na rynku Pinnacle ujawniają zdobywców Oscarów.

Zakłady sportowe z natury są bardzo niepewne, ale czy gracze mogą w jakikolwiek sposób kontrolować ich przypadkowość? Joseph Buchdahl przygląda się najlepszym sposobom radzenia sobie z nieuchronną przypadkowością w zakładach sportowych.

Ponieważ systemy przewidywania wyników bazują na danych historycznych, w zakładach sportowych pojęcie regresji do średniej odgrywa istotną rolę. Sezon 2015/16 angielskiej Premier League był do tej pory pełen niespodzianek, co rodzi pytanie, czy skrajne wyniki są zjawiskiem powtarzalnym. Oto, co na ten temat ma do powiedzenia statystyka.

W związku z tym, że po 16 kolejkach Chelsea znajduje się tuż powyżej strefy spadkowej, Roman Abramovich uznał, że czas na zmianę na stanowisku trenera i w ubiegłym tygodniu zwolnił Jose Mourinho.

Czy rezultaty Derby hiszpańskich zależą wyłącznie od Cristiano Ronaldo i Lionela Messi, czy jednak coś jeszcze warunkuje ich wynik? Mark Taylor analizuje grę Real Madrytu i Barcelony bez udziału ich największych gwiazd.

Transferowy szał jest już od jakiegoś czasu nieodłączną częścią piłki nożnej, a zwłaszcza zespołów z Premier League. Czy jednak wiedza na temat rynku transferowego i dokonujących się zmian ma wpływ na to jak drużyna będzie grała w przyszłym sezonie i obstawiający mogą przenieś te informacje na swoje decyzje dotyczące zakładów sportowych?

W tą niedzielę na Wembley zostanie rozegrany mecz o Tarczę Wspólnoty pomiędzy drużynami Arsenalu Londyn i Chelsea. mecz szczególny, bo zagrają dwie jedenastki z Londynu prowadzone przez dwie kontrowersyjne postaci, gdzie jedna ma zdecydowaną przewagę w bezpośrednich pojedynkach nad drugą. W tym wpisie zobaczysz na co warto zwrócić uwagę przy obstawianiu tego meczu.

Pinnacle Sport oferuje teraz zakłady na żywo na tenisa punkt po punkcie, w związku z czym kursy aktualizowane są piętnastokrotnie częściej niż dotychczas, a szansa zyskania przewagi w zakładach na żywo na Wimbledon jest znacznie wyższa. Poniżej lista najważniejszych aspektów obstawiania tenisa na żywo wg eksperta Pinnacle Dana Westona.

Sezon na kortach trawiastych trwa w najlepsze. Rafael Nadal i specjalista od zielonej nawierzchni, Nicolas Mahut, a także Andy Murray i Roger Federer mają już na koncie upragnione trofea. Jednak to Wimbledon jest turniejem, w którym każdy tenisista chce zwyciężyć i który każdy miłośnik zakładów pragnie rozgryźć. Dan Weston przeanalizował sylwetki głównych pretendentów do tegorocznego tytułu.

Czerwiec to miesiąc kiedy mecze tenisa przenoszą się na nawierzchnie trawiaste, a oczy wielu obstawiajacych skierowane są na jeden z największych turniejów - czyli Wimbledon. Pojawia się pytanie, jak podejść do obstawiania spotkań na kortach trawiastych? Jakie statystyki brać pod uwagę?

<<[ 1 ] | 2 | | 3 | >>

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../