mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

Typosfera » Systemy

Zakłady z kursem 1.50

Puszczamy kupony o kursie 1.50, może to być zakład pojedynczy lub tez AKO, ważne żeby suma kursu wynosiła 1.50 albo nieco więcej. Ważne jest aby starannie dobierać zakłady do tego typu systemu.

I. Pierwszy kupon
1 kupon puszczamy za 7,68% kapitału początkowego.
a) trafienie - dodajemy zysk do kapitału i rozpoczynamy ponownie od punktu I.
b) pudło - przechodzimy do II etapu
II. Drugi kupon
Drugi kupon puszczamy za 23.04 % kapitału początkowego.
a) trafienie - dodajemy zysk do kapitału i wracamy do punktu I.
b) pudło - przechodzimy do etapu III.
III. Trzeci kupon

Musimy grac za wszystko co zostało czyli 69.28% kapitału początkowego. NIE MOZNA SIE POMYLIC 3 RAZY Z RZEDU, 3 pomyłka oznacza utratę całego kapitału przeznaczonego na grę tym systemem.

Tabela stawek:
1 poziom 7.68%
2 poziom 23.04%
3 poziom 69.28%

Arkusz wyliczania progresji 8% 23% 69% (xls)

Zakłady z kursem 3.00

W tego typu progresji dopuszczalna jest większa liczba pomyłek, ponieważ wyższy kurs daje nam większą stopę zwrotu z zainwestowanego kapitału. Dopuszczalne są różne liczby poziomów, w tym przykładzie gramy na 4 poziomy, tak aby zysk oscylował w granicach 25% kapitału w przypadku wygranej.

Tabela stawek
1 poziom - stawka 12,5% - zysk 25%
2 poziom - stawka 18,75% - zysk 25%
3 poziom - stawka 28,125% - zysk 25%
4 poziom - stawka 40,625% - zysk 21,875%

Można zmniejszyć potencjalny zysk i tym samym zwiększyć liczbę poziomów. Jeśli mylisz się dosyć często lub dopiero zaczynasz grę lepiej jeśli przetestujesz ten system przy mniejszych stawkach początkowych.

Sposób gry jest analogiczny do tego jaki został zaprezentowany w zakładach z kursem 1.50 W przypadku wygranej powrót do poziomu I, gdy przegrywamy przechodzimy do poziomu wyższego.

Arkusz wyliczania progresji (xls)

Powodzenia!

Pobranie materiału ze strony

Jeśli masz zamiar wykorzystać tekst, lub fragment tego tekstu ze strony, to zaopatrz go w opdowiednii link ze źródłem. Wykorzystywanie materiału bez linku do źródła jest zabronione.
 

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../