mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

Typosfera » TeoriaSureBetsy - czyli pewne zakłady!Czy są Sure Bets'y?'


Sure bets - czyli pewne, dające 100% gwarancję sukcesu zakłady. Jak to możliwe? Takie zakłady pojawiają się od czasu do czasu kiedy w ofertach bukmacherów są duże odchylenia. Bukmacherzy różnie oceniają szansę danych zdarzeń i w różnym tempie reagują na zmiany rynkowe. Przy znacznych różnicach w kursie pojawia się okazja do postawienia na Sure Bet.

Dla kogo SureBety?


Stawianie na Sure Bety nie jest zajęciem dla "małych" graczy. Wszystko rozbija się tutaj o rozmach, czyli ilość kont u bukmacherów i kapitał jaki trzeba zainwestować łącznie z czasem spędzonym na wyszukiwanie ofert Sure Bets. Duży obszar pracy daje większe szansę na pojawienie się Sure Betów. Posiadanie konta u 3-4 popularnych bukmacherów to raczej nikłe szansę, że zarobimy coś na tego typu zakładach.

Gdy nie masz wystarczającego kapitału i czasu pozostaje polowanie na okazję u tych bukmacherów u których masz konta. Co jak wspominałem wcześniej nie będzie łatwe.

W sieci jest kilka serwisów oferujących porównywane kursów od wielu bukmacherów. Na stronach Typosfery można sprawdzić aktualne SureBety z serwisu Betbrain.
Wyszukiwarka SureBetów

Więcej bardziej złożonych opcji dostępnych jest na stronie: BetBrain.com

Jak stawią SureBety?


W tego typu zakładach stawiamy, w przypadku piłki nożnej, na wszystkie trzy opcje wyniku. Pozostaje tylko kwestia odpowiedniego doboru stawki w czym pomagają nam kalkulatory.
Kalkulator SureBetów

Wzór dla zdarzeń trójdrogowych wygląda tak:

Kiedy nastąpi SureBet: marża(%)=(1/kurs1)+(1/kursX)+(1/kurs2)

Jak podzielić stawkę:
zakA(%)=(1/(1/A+1/B+1/C))/A
zakB(%)=(1/(1/A+1/B+1/C))/B
zakC(%)=(1/(1/A+1/B+1/C))/C

Gdzie A B C są to kursy poszczególnych bukmacherów u których gramy.

Analogicznie dla zdarzeń dwudrogowych:

marża(%)=(1/kurs1)(1/kurs2)

zakA(%)=(1/(1/A+1/B))/A
zakB(%)=(1/(1/A+1/B))/B

Pobranie materiału ze strony

Jeśli masz zamiar wykorzystać tekst, lub fragment tego tekstu ze strony, to zaopatrz go w opdowiednii link ze źródłem. Wykorzystywanie materiału bez linku do źródła jest zabronione.
 

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../