mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

Typosfera » Teoria

Zakłada, że po wielu wygranych z rzędu należy spodziewać się przegranej (czyli zmniejszać stawkę) a po wielu porażkach wygranej (czyli stawkę zwiększamy)

System znakomicie nadaje się do gry w ruletkę (albo np. Blackcjacka), jednak możne wykorzystać go z zyskiem przy zakładach sportowych. Stawka za jaką gramy zależy od tego czy poprzedni zakład był trafiony czy też chybiony. Jeśli ostatnio wygraliśmy, zwiększamy stawkę o 1 jedną jednostkę (z reguły nie powinna ona przekraczać 2% całego budżetu jaki przeznaczyliśmy na grę- to uchroni nas przed bankructwem przy wyjątkowo pechowej passie), jeśli wygramy to zmniejszamy stawkę o 1 jednostkę.

Schematycznie wygląda to np. tak: Przyjmujemy, że zaczynamy z budżetem 500, czyli początkowa stawka (500*2%) wynosi 10

Mimo 50% skuteczności w ciągu 10 gier powiększamy nasz budżet o 10%. Oczywiście jest to tylko przykład, jednak ogólna zasada się nie zmienia. W odpowiednio długim okresie czasu ilość wygranych i przegranych (jeśli szanse w grze są 50/50) powinna być taka sama (zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa), a to już zapewnia nam zysk.

Ten system z powodzeniem można stosować przy grze u bukmacherów (wybieramy mecz, lub mecze z kursem 2.0, gdzie według nas szansa trafienia wynosi ok. 50%) i gramy dokładnie trzymając się schematu.

Zauważyłem, że ten system znakomicie się sprawdza przy grze na dokładne rezultaty poszczególnych spotkań. Typujemy dokładne wyniki trzech wybranych spotkań (przeważnie kurs spodziewanego rezultaty wynosi ok. 7.0), rozpisując je na kombinacje dwójkowe (dla meczy oznaczonych jako A,B,C- kombinacje dwójkowe będą wyglądać następująco: AB, AC, BC) i jedną trójkową (ABC). W sumie da to nam 4 zakłady. Na każdy przeznaczamy 25% naszej początkowej stawki i gramy według znanego schematu.

Zakładając, że zaczynamy tak jako poprzednio z budżetem 500, wyglądać to będzie następująco. Stawka początkowa 10 (czyli po 2.5 na poszczególną kombinacje)

Nawet jeśli w 9 grze nie zdarzyła by się nam duża wygrana, to i tak dzięki małej wygranej w grze 4, wyszlibyśmy na plus.

Pobranie materiału ze strony

Jeśli masz zamiar wykorzystać tekst, lub fragment tego tekstu ze strony, to zaopatrz go w opdowiednii link ze źródłem. Wykorzystywanie materiału bez linku do źródła jest zabronione.
 

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../