mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

Typosfera » TeoriaProsty system stawiania na remisy polegający na układaniu krótkich kuponów. Liczba kuponów w zależności od tego ile mamy czasu i dostępnych zdarzeń.

Przyjmijmy średni kurs na remis 3.30 i stawkę na kupon 10. Stawiamy 9 kuponów pod dwa zdarzenia o kursie 3.30. AKO 10.89

Stawka na wszystkie kupony: 90
Wygrana z jednego: 108.90

Jeśli trafiamy 1 z 9 takich kuponów już mamy zysk.

Gdy zwiększamy liczbę zdarzeń na kuponie, np do 3 to zwiększmy też liczbę kuponów. 3.3 x 3.3 x 3.3 = 35.94 W tym wypadku m

Uwaga. Obliczenia są dla równych kursów. Najlepiej przyjąć sobie kurs minimum i w stosunku do niego wyznaczyć liczbę zagrywanych kuponów.

Pobranie materiału ze strony

Jeśli masz zamiar wykorzystać tekst, lub fragment tego tekstu ze strony, to zaopatrz go w opdowiednii link ze źródłem. Wykorzystywanie materiału bez linku do źródła jest zabronione.
 

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../