mini logo typosfera.net

rejestracja | hasło

Typosfera » TeoriaBezpieczny system gry w KENO polecany dla osób chcących prawie zupełnie wyeliminować ryzyko. Wygrana większej sumy wymaga tutaj czasu i cierpliwości, ale za to ryzyko zminimalizowane jest maksymalnie.

Pobierz rozpiskę™ systemu Keno (doc)O Keno


Jedna z najpopularniejszych gier liczbowych na świecie. Powstała w XVI wieku, a za jej twórcę uważany jest Benedetto Gentile, jeden z miejskich rajców w Genui. Wykorzystał on sposób dokooptowywania brakujących do kompletu rajców miejskich do opracowania zasad nowej gry liczbowej.

Pomysł zrobił prawdziwa furorę, a miejskiej kasie dał duże profity. Z czasem system został zapomniany i swoją drugą młodość przeżywał w roku 1953r, kiedy został reaktywowany w Zachodnim Berlinie.

W KENO różnie gra się na świecie:
W Kanadzie wybiera się od 2 do 10 liczb z 70.
We Francji skreśla się od 4 do 10 liczb z 70.
W węgierskim Keno zakres liczb wynosi od 1 do 80.

Pobranie materiału ze strony

Jeśli masz zamiar wykorzystać tekst, lub fragment tego tekstu ze strony, to zaopatrz go w opdowiednii link ze źródłem. Wykorzystywanie materiału bez linku do źródła jest zabronione.
 

Typosfera.net - wszystko o zakładach online

Typosfera.Net jest serwisem informacyjnym o tematyce bukmacherskiej. Nie prowadzimy zakładów online, nie namawiamy do hazardu i nie odpowiadamy za zamieszczone typy bukmacherskie. Przedstawiamy informację na interesujące was tematy sportowe. Umożliwiamy prezentowanie typów, kuponów i opinii, a także branie udziału w darmowych konkursach.

Serwis znajduje się na serwerach poza granicami POLSKI, właścicielem jest spółka angielska.

Katalog ../